امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e10.jpgخدمات پلیس+10
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
عموزاده
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : عمو زاده مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه از اجرای عملیات لکه گیری معابر روستای یوسف آباد خبر داد و افزود : با توجه به دستور شهردار و تاکیدات ایشان در خصوص اجرای مجدد و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهر فردوسیه ، عملیات اجرایی لکه گیری معابر روستای یوسف آباد در دستور کار قرار گرفت و آغاز شد که امیدواریم به سرعت این پروژه به اتمام برسد تا شهروندان بهره لازم را از آن ببرند
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :سال جدید نیز با هدف بهبود مسائل و مشکلات شهر ملاقات های عمومی شهردار با شهروندان در اولویت کارهای شهرداری فردوسیه قرار گرفت و مردم با استقبال از این طرح در دومین جلسه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان به مشکلات و رفع آنها پرداختند .
01
شاید هیچ کس فکر نمی کرد سیلی که در آذربایجان رخ داد این چنین جان مردم را بگیرد و داغ دیگر را بر دل ملت ایران بنشاند ملتی غیور و فهمیده که همواره درکنار رهبری و ولایت نسبت به پاسداری از پایه های نظام انقلاب اسلامی سعی و کوشش کردند این بار در حادثه ای بسیار دلخراش متوجه سیل شدند که موجبات تالم و ناراحتی بسیاری از مسئولین ، شهروندان و ملت ایران را در بر داشت .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مهندس عظیمی شهردار فردوسیه از ادامه روند اجرای پروژه های عمرانی شهر فردوسیه در سال جدید خبر داد . وی در این باره افزود : با توجه به اینکه سال جدید برنامه های ساماندهی شده مدیریت شهر فردوسیه در اولویت کار خود قرار گرفته شهر فردوسیه مجددا اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار قرار داده و جدا از مسائل دیگر به عمران و آبادانی شهر خواهیم پرداخت .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مقابله با بیماری های مختلف در این روزگارازجمله وظایفی شده است که بر عهده تمامی ارگانها افتاده است ،یعنی تنها شبکه بهداست سلامت و درمان برای ریشه کنی آن اقدام نمیکند و با ایجاد ستاد های مختلف در جهت رفع و حتی پیشگیری از این بیماری ها اقدام می شود که شهرداری ها در این راستا نقش مهمی را ایفا می کند .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :پس از بررسی مستحلک بودن تاتمی های باشگاه عبد آباد ، مهندس عظیمی دستور تعویض تمامی تاتمی های این باشگاه را دادند .
02
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : بنا به پیشنهاد هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر ها و روستاهای کشور، طی حکمی از سوی محمد محمودی شاه نشین حجت الاسلام عبدی بعنوان بازرس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور منصوب گردید .
01
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با موضوع بررسی امکانات و تجهیزات شهرداری با توجه به نزدیکتر شدن به ایام پایانی سال و بهره گیری از آن در تعطیلات در مواقع لزوم جلسه ستاد بحران در دفتر شهردار فردوسیه برگزار شد . در این جلسه که با حضور مسئولین واحد های شهرداری ، اعضای ستاد بحران برگزار شد ضمن تاکید به آماده بودن شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان در ایام نوروز پرداخته شد .
 • لکه گیری معابر یوسف آباد آغاز شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : عمو زاده مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه از اجرای عملیات لکه گیری معابر روستای یوسف آباد خبر داد و افزود : با توجه به دستور شهردار و تاکیدات ایشان در خصوص اجرای مجدد و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهر فردوسیه ، عملیات اجرایی لکه گیری معابر روستای یوسف آباد در دستور کار قرار گرفت و آغاز شد که امیدواریم به سرعت این پروژه به اتمام برسد تا شهروندان بهره لازم را از آن ببرند

 • دومین ملاقات عمومی شهردار فردوسیه با شهروندان در سال جدید برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :سال جدید نیز با هدف بهبود مسائل و مشکلات شهر ملاقات های عمومی شهردار با شهروندان در اولویت کارهای شهرداری فردوسیه قرار گرفت و مردم با استقبال از این طرح در دومین جلسه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان به مشکلات و رفع آنها پرداختند .

 • پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه به حادثه دیدگان سیل آذربایجان
 • شاید هیچ کس فکر نمی کرد سیلی که در آذربایجان رخ داد این چنین جان مردم را بگیرد و داغ دیگر را بر دل ملت ایران بنشاند ملتی غیور و فهمیده که همواره درکنار رهبری و ولایت نسبت به پاسداری از پایه های نظام انقلاب اسلامی سعی و کوشش کردند این بار در حادثه ای بسیار دلخراش متوجه سیل شدند که موجبات تالم و ناراحتی بسیاری از مسئولین ، شهروندان و ملت ایران را در بر داشت .

 • عملیات اجرای پروژه های عمرانی شهر فردوسیه قوت گرفت
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مهندس عظیمی شهردار فردوسیه از ادامه روند اجرای پروژه های عمرانی شهر فردوسیه در سال جدید خبر داد . وی در این باره افزود : با توجه به اینکه سال جدید برنامه های ساماندهی شده مدیریت شهر فردوسیه در اولویت کار خود قرار گرفته شهر فردوسیه مجددا اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار قرار داده و جدا از مسائل دیگر به عمران و آبادانی شهر خواهیم پرداخت .

 • اجرای تست سلامت در شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مقابله با بیماری های مختلف در این روزگارازجمله وظایفی شده است که بر عهده تمامی ارگانها افتاده است ،یعنی تنها شبکه بهداست سلامت و درمان برای ریشه کنی آن اقدام نمیکند و با ایجاد ستاد های مختلف در جهت رفع و حتی پیشگیری از این بیماری ها اقدام می شود که شهرداری ها در این راستا نقش مهمی را ایفا می کند .

 • تجهیز سالن ورزشی عبد آباد به دستور شهردار فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه :پس از بررسی مستحلک بودن تاتمی های باشگاه عبد آباد ، مهندس عظیمی دستور تعویض تمامی تاتمی های این باشگاه را دادند .

 • حجت الاسلام والمسلمین عبدی بعنوان بازرس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران منصوب گردید
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : بنا به پیشنهاد هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر ها و روستاهای کشور، طی حکمی از سوی محمد محمودی شاه نشین حجت الاسلام عبدی بعنوان بازرس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور منصوب گردید .

 • برگزاری جلسه ستاد بحران شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با موضوع بررسی امکانات و تجهیزات شهرداری با توجه به نزدیکتر شدن به ایام پایانی سال و بهره گیری از آن در تعطیلات در مواقع لزوم جلسه ستاد بحران در دفتر شهردار فردوسیه برگزار شد . در این جلسه که با حضور مسئولین واحد های شهرداری ، اعضای ستاد بحران برگزار شد ضمن تاکید به آماده بودن شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان در ایام نوروز پرداخته شد .

 • جلسه مسئولین واحد ها برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحد ها جلسه مسئولین واحد ها با شهردار در دفتر شهردار برگزار شد .

 • بهسازی و آسفالت کوچه عارف در حال اجراست
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : مسئول عمران شهرداری فردوسیه از آسفالت کوچه عارف خبر داد و افزود : با توجه به بررسی های بعمل آمده در این راستا و نهضت بهسازی و آسفالت در معابر سطح شهر این پروژه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجراست .

 • بهسازی و آسفالت کوچه هاله انجام گرفت .
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : بهسازی و آسفالت کوچه هاله در محله فردوس انجام گرفت مهندس عموزاده مسئول واحد شهرداری فردوسیه در این باره گفت :کوچه هاله منشعب از خیابان اصلی از کوچه هایی بود که نیاز به بهسازی و آسفالت داشت

 • جلسه شورای سازمان حمل و نقل همگانی برگزار شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه شورای سازمان حمل و نقل همگانی شهر فردوسیه با حضور مهندس عظیمی شهردار فردوسیه ، رنجی عضو شورای اسلامی شهر فردوسیه ، جناب سرهنگ علی عادلی رئیس راهنمایی و رانندگی ، مسیح اله ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و پورثانی نماینده فرمانداری شهریار برگزار شد .

تیتر روز
 • سال96
 • سال96.2
شهردار فردوسیه

مهندس مجيد عظيمي
سخن شهردار 
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir