امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
  • اخبار شهرداری
  • سایر اخبار
  • پر بیننده ترین
01
مهندس امید مهری شهردار ، مهندس اخباری زاده رئیس و اعضای شورای اسلامی فردوسیه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا را تبریک و تهنیت عرض نمودند.مهندس امید مهری شهردار ، مهندس اخباری زاده رئیس و اعضای شورای اسلامی فردوسیه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا را تبریک و تهنیت عرض نمودند.
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه به همراه تیم بازرسی و پیگیری عامل فرونشست در ملک مسکونی کوچه ساعی در محله عبدآباد این شهر از نزدیک در جریان علل اصلی وقوع این حادثه قرار گرفت.
01
شهردار فردوسیه در اولین روز کاری خود در سال ١۴٠٢ همراه با معاونین خدمات شهری و عمران بازدیدی از محل استقرار کارکنان و پرسنل ایستگاه امدادی و خدماتی شهرداری انجام داد
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه در اولین روز از سال ۱۴۰۲ بازدیدی از سطح شهر در خصوص نحوه اجرای طرح ممنوعیت ساخت و ساز داشت که در حاشیه این بازدید، تمرکز بر نظارت حداکثری جهت جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز در سطح شهر را از مهمترین برنامه های این شهرداری در سال جاری بر شمرد و گفت : از آنجایی که ساخت و ساز غیر قانونی و غیر مجاز صدمه جبران ناپذیری به آینده شهر وارد می آورند و نوعی بی نظمی اجتماعی را برای کسب سود بیشتر توسط برخی افراد و سو استفاده کنندگان ایجاد می کند ، لذا دربرخورد با کسانی که پا
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه ؛ مهندس امید مهری شهردار ، مهندس اخباری زاده رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲ را تبریک گفتند.
01
مهندس امید مهری در این باره گفت : در آستانه فرا رسیدن سال جدید و عید باستانی نوروز و شروع ماه مبارک رمضان ، شهرداری فردوسیه با آذین بندی خیابانها، میادین و ورودی شهر به استقبال بهار ۱۴۰۲رفت.
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه در این خصوص گفت : در راستای اجرای مصوبات ستاد استقبال از بهار شهرستان شهریار و در جهت رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی استقرار ایستگاه خدمات سفر در ورودی شهر فردوسیه انجام شد
01
فاطمی معاونت خدمات شهری با اعلام این خبر گفت : در راستای افزایش ضریب ایمنی کنترل ترافیک، تسهیل رفت و آمد شهروندان و وسایل نقلیه، زیبایی بصری معابر و فراهم نمودن معابر قابل رویت در طول شبانه روز برای رانندگان عملیات خط کشی معابر شهر در دستور کار سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری قرار گرفت.
تیتر روز
  • سال ۱۴۰۲ مهار تورم رشد تولید
شهردار فردوسیه


مهندس اميد مهري   ( شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir