امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
  • اخبار شهرداری
  • سایر اخبار
  • پر بیننده ترین
01
فاطمی معاونت خدمات شهری با اعلام این خبر گفت : با توحه به تاکیدات مهندس امید مهری شهردار مبنی بر ضرورت ایمن سازی معابر شهر با استفاده از امكانات و تجهیزات مکانیزه ، تدابیر و برنامه ریزی های لازم نسبت به این مهم در دستور کار قرار گفته است .
01
صبح امروز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه ساعت ۹ صبح جلسه شورای معاونین و مدیران با مهندس امید مهری شهردار انجام شد.
01
در راستای اجرای پروژه های ایمنی و ارتقا زیرساخت‌های این حوزه عملیات احداث ساختمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با قوت در حال احداث است
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه از ادامه جدولگذاری در معابر سطح شهر خبر داد و گفت: با گذشت زمان و تخریب جدول های فرسوده ، شرایط جوی ، آبهای سطحی و به منظور زیباسازی و اهمیت جدول گذاری در معابر سطح شهر عملیات جدول گذاری خیابان چنار که چندی پیش فاز اجرایی به خود گرفته بود، هم اکنون با سرعت قابل قبولی در حال اجراست
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه : از احداث ساختمان سرای محله در شهر فردوسیه خبر داد .
01
مهندس امید مهری شهردار فردوسیه از ادامه روند احداث زمین اسکیت در پارک ولی عصر خبر داد و گفت: سرانه های ورزشی و اثرات مثبت ورزش بر جسم و روح افراد در داشتن یک زندگی سالم نقش بسزایی دارد و مجموعه مدیریت شهری فردوسیه سال جاری در جهت توسعه سرانه های ورزشی گام های مثبتی برداشته است که یکی از این گام‌ها احداث زمین اسکیت در فضای مناسب تعبیه شده در پارک ولیعصر(عج) می باشد تا جوانان و نوجوانان شهر بتوانند در ایام فراغت ساعت‌های خوشی را برای خود به وجود بیاورند.
01
با حضور مسئولین شهرستان شهریار، مهندس امید مهری شهردار ، مهندس اخباری زاده رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، ائمه جمعه و جماعات ، مسئولین نظامی و انتظامی، مردم ولایتمدار شهرستان شهریار به ویژه شهر فردوسیه مراسم راهپیمایی با شکوه روز قدس از ابتدای خیابان ولیعصر (عج) به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان شهریار انجام گردید.
01
با هدف رفع موانع و جلوگیری از هرگونه خطرات احتمالی و تصادفات در نقاط حادثه خیز شهر اصلاح هندسی خیابان سفیر حدفاصل میدان خمسه تا کاج آغاز گردیده و هم اکنون در حال اجراست.
تیتر روز
  • سال ۱۴۰۲ مهار تورم رشد تولید
شهردار فردوسیه


مهندس مصطفي عموزاده   ( سرپرست شهرداري فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir