امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e10.jpgخدمات پلیس+10
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
11
هر پنج شنبه اعضای شورای اسلامی و شهردار فردوسیه به اتفاق مسئولین شهرستان و روحانیت معظم اقدام به بازدید از خانواده شهدا می نمایند . در این راستا ضمن بازدید از خانواده شهیدان عبدالهی ، عربی و آزاده جانباز آقای مرداری نسبت به گوش دادن نصایح و مشکلات آنها اقدام نمودند،
9
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه :در این مراسم که با حضور مهندس اسدی (معاونت اداری مالی ) ، مهندس طاهری (معاونت خدمات شهری ) ،اعضای شورای اسلامی ، امینی معاون فنی و عمرانی فرماندار ی شهریار ، یحیوی مشاور فرماندار و شورای اسلامی فردوسیه ، حاج آقاحسینی امام جماعت مسجد فردوس ، حاج آقا عبدی و زارعی (ریاست آتش نشانی شهرداری فردوسیه) و آتش نشانان شهرداری فردوسیه به همراه خانواده آنها برگزار گردید .در این مراسم که پدر شعر ادبیات شهریار آقای نخجوانی حضور داشت به شعر خوانی در قالب آتش نش
01
به گزارش شهرداری و شورای شهر فردوسیه : آتش نشانان شهر فردوسیه ضمن حضور در مرقد امام راحل بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام تجدید بیعت نمودند.در این مراسم که با حضور تمام آتش نشانان شهرداری فردوسیه انجام شد ضمن حضور در مرقد مطهر امام با آرمان های انقلاب و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی بار دیگر تجدید بیعت نمودند.
2
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه هفتگی کمیسیون ماده صد با حضور اعضای این کمیسیون برگزار گردید . کمیسیون ماده صد یکی از مهمترین کمیسیون های شهرداری می باشد چرا که این کمیسیون به تخلفات رسیدگی می شود و هدف اجرای قوانین و دقت نظر در حق و حقوق مردم در این کمیسیون اعلام نظر می شود.
3
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : یکی از مهمترین مسائل در زیبایی یک شهر نظم و انضباط و نظافت شهری در تمام حوزه ها می باشد که اگر در این راستا اقدام نشود باعث چهره ای نامناسب به شهر و حاشیه های معابر سطح شهر خواهد شد .در این راستا فضای سبز شهرداری فردوسیه در اقدامی مناسب ابتدا اقدام به تسطیح و هرس حاشیه های سطح شهر منجمله بلوار امام خمینی تا کمر بندی امیر کبیر نمود .
4
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : شهرداری یکی از ارگانهایی است که تقریباً با همه چیز سرو کار دارد و نمی توان موضوعی را در یک شهر نام برد که با شهرداری ارتباط نداشته باشد .این موضوعات شامل : جمع آوری زباله بازسازی مدارس ، مساجد ، ترمیم مسیرهای رفت و آمد در برخی از موارد اشتغال زایی و غیره موضوعاتی است که می توان به آن اشاره کرد. در این راستا یکی از مواردی که باعث امنیت شهروندان د رحین رانندگی می شودلذا شهرداری با هدف افزایش امنیت شهروندان اقدام به بازسازی و ترمیم این چراغها نمود
2
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : بوستان ولیعصر یکی از پارک هایی است که در منطقه عبدآباد فردوسیه قرار دارد.این بوستان که یکی از پارکهای مهم شهر محسوب می شود احتیاج به درختکاری و چمن کاری داشته که در ادامه کار چمن کاری و درخت کاری پارکها شد شهرداری فردوسیه اقدام به چمن کاری و درخت کاری این بوستان نمود تا محیطی مناسب تر را برای شهروندان فراهم آورد.
3
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : بیست و یکمین جلسه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان شهر فردوسیه برگزار گردید. در این جلسه شهردار و معاون مالی وی ضمن بررسی درخواست ها و آشنایی با مشکلات شهروندان از نزدیک نسبت به رفع موانع آنها دستور لازم را صادر نمودند. حضور شهروندان برای رفع مشکلات و درخواست ها باعث شد تا معاون مالی شهردار نیز به کمک شهردار آمده و جداگانه به پاسخگویی خواسته های شهروندان بپردازند.
 • دیدار مسئولان شهرستان و شهر فردوسیه با خانواده شهدا و ایثارگران
 • هر پنج شنبه اعضای شورای اسلامی و شهردار فردوسیه به اتفاق مسئولین شهرستان و روحانیت معظم اقدام به بازدید از خانواده شهدا می نمایند . در این راستا ضمن بازدید از خانواده شهیدان عبدالهی ، عربی و آزاده جانباز آقای مرداری نسبت به گوش دادن نصایح و مشکلات آنها اقدام نمودند،

 • آتش نشانان شهر فردوسیه تجلیل شدند
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه :در این مراسم که با حضور مهندس اسدی (معاونت اداری مالی ) ، مهندس طاهری (معاونت خدمات شهری ) ،اعضای شورای اسلامی ، امینی معاون فنی و عمرانی فرماندار ی شهریار ، یحیوی مشاور فرماندار و شورای اسلامی فردوسیه ، حاج آقاحسینی امام جماعت مسجد فردوس ، حاج آقا عبدی و زارعی (ریاست آتش نشانی شهرداری فردوسیه) و آتش نشانان شهرداری فردوسیه به همراه خانواده آنها برگزار گردید .در این مراسم که پدر شعر ادبیات شهریار آقای نخجوانی حضور داشت به شعر خوانی در قالب آتش نش

 • آتش نشانان شهر فردوسیه با امام راحل تجدید بیعت نمودند
 • به گزارش شهرداری و شورای شهر فردوسیه : آتش نشانان شهر فردوسیه ضمن حضور در مرقد امام راحل بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام تجدید بیعت نمودند.در این مراسم که با حضور تمام آتش نشانان شهرداری فردوسیه انجام شد ضمن حضور در مرقد مطهر امام با آرمان های انقلاب و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی بار دیگر تجدید بیعت نمودند.

 • جلسه هفتگی کمیسون ماده صد شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : جلسه هفتگی کمیسیون ماده صد با حضور اعضای این کمیسیون برگزار گردید . کمیسیون ماده صد یکی از مهمترین کمیسیون های شهرداری می باشد چرا که این کمیسیون به تخلفات رسیدگی می شود و هدف اجرای قوانین و دقت نظر در حق و حقوق مردم در این کمیسیون اعلام نظر می شود.

 • تسطیح حاشیه بلوار امام خمینی تا کمر بندی امیر کبیر آغاز شد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : یکی از مهمترین مسائل در زیبایی یک شهر نظم و انضباط و نظافت شهری در تمام حوزه ها می باشد که اگر در این راستا اقدام نشود باعث چهره ای نامناسب به شهر و حاشیه های معابر سطح شهر خواهد شد .در این راستا فضای سبز شهرداری فردوسیه در اقدامی مناسب ابتدا اقدام به تسطیح و هرس حاشیه های سطح شهر منجمله بلوار امام خمینی تا کمر بندی امیر کبیر نمود .

 • تعمیر و بازسازی چراغهای راهنمایی و رانندگی سطح شهر
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : شهرداری یکی از ارگانهایی است که تقریباً با همه چیز سرو کار دارد و نمی توان موضوعی را در یک شهر نام برد که با شهرداری ارتباط نداشته باشد .این موضوعات شامل : جمع آوری زباله بازسازی مدارس ، مساجد ، ترمیم مسیرهای رفت و آمد در برخی از موارد اشتغال زایی و غیره موضوعاتی است که می توان به آن اشاره کرد. در این راستا یکی از مواردی که باعث امنیت شهروندان د رحین رانندگی می شودلذا شهرداری با هدف افزایش امنیت شهروندان اقدام به بازسازی و ترمیم این چراغها نمود

 • چمن کاری و درختکاری بوستان ولیعصر(عج) در حال اجرا می باشد
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : بوستان ولیعصر یکی از پارک هایی است که در منطقه عبدآباد فردوسیه قرار دارد.این بوستان که یکی از پارکهای مهم شهر محسوب می شود احتیاج به درختکاری و چمن کاری داشته که در ادامه کار چمن کاری و درخت کاری پارکها شد شهرداری فردوسیه اقدام به چمن کاری و درخت کاری این بوستان نمود تا محیطی مناسب تر را برای شهروندان فراهم آورد.

 • بیست و یکمین جلسه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان شهر فردوسیه برگزار گردید.
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : بیست و یکمین جلسه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان شهر فردوسیه برگزار گردید. در این جلسه شهردار و معاون مالی وی ضمن بررسی درخواست ها و آشنایی با مشکلات شهروندان از نزدیک نسبت به رفع موانع آنها دستور لازم را صادر نمودند. حضور شهروندان برای رفع مشکلات و درخواست ها باعث شد تا معاون مالی شهردار نیز به کمک شهردار آمده و جداگانه به پاسخگویی خواسته های شهروندان بپردازند.

 • ممنوعیت فعالیت سرویس های مدارس بدون مجوز از سازمان حمل و نقل همگانی
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : مدیر عامل سازمان حمل و نقل گفت اخذ مجوز برای سرویس های مدارس تنها با تشکیل پرونده امکان پذیر است .ارجمند گفت : آغاز فصل مهر و شروع مدارس نیازمند هماهنگی تمام مسئولان برای ایجاد شرایط تحصیل مناسب برای آینده سازان این شهر است

 • حریق کارگاه 14 متری افشار خیابان جانبازان
 • به گزارش واحد آتش نشانی شهرداری فردوسیه : در روزهای گذشته کارگاه تولیدی واقع در خیابان 14 متری در ساعات ابتدای صبح دچار حریق گردید که باعث صدمات مالی نسبتاً زیادی به مالک شد در این حادثه که شاهد صدمات جانی نبودیم قسمتی از این کارگاه سوخته و با حضور به موقع پرسنل آتش نشانی این شهر این حریق بطور کامل مهار گردید .

 • عملیات پارک ثامن الائمه با سرعت مناسبی در حال اجراست
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه :مسئول وواحد عمران از وضعیت پیشرفت مناسب عملیات اجراییی پارک ثامن الائمه خبر داد عموزاده در این رابطه گفت : یکی از اقدامات بسیار خوب شهرداری فردوسیه که باعث خوشحالی اهالی شهرک ثامن الائمه شده توجه به این منطقه از شهر است که شهرداری با اجرای نقشه بسیار خوبی عملیات ساخت پارک زیبایی را در انتهای این شهرک شروع نموده و هم اکنون با پیشرفت سریع در حال اجراست.

 • معابر سطح روستای رامین درحال لکه گیری است .
 • به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر فردوسیه : در پی خدمات بهسازی معابر سطح شهر فردوسیه این نهضت به سمت روستاهای حریم روانه شد در این راستا روستای رامین از جمله مناطقی بود که نیاز اساسی به آسفالت معابر داشت لذا با توجه به برنامه ریزی و کارهای پیش بینی شد ه عملیات لکه گیری سطح معابر این روستا در دستور کار شهرداری قرار گرفت که هم اکنون عملیات اجرایی آن در حال اجراست

تیتر روز
 • سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل
شهردار فردوسیه

مهندس مجيد عظيمي
سخن شهردار 
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir