امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در راستای جلوگیری از هرگونه خاموشی و جلوگیری از بروز حادثه در خطوط برقی شهر فردوسیه با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرفردوسیه با اداره برق شهرستان شهریار اکیپ بررسی و سرویس دهی با روش خط گرم هم اکنون در شهر فردوسیه و روستاهای حریم مشغول به فعالیت هستند .
02
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام‌راحل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن بصورت کاروان خودرویی و موتوری با حضور کلیه اقشار جامعه در شهر فردوسیه انجام گردید
02
به گزراش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای پیگیری مصوبات شورای اداری شهرستان شهریار مبنی بر رفع مشکلات اسناد مالکیت شهر فردوسیه با پیگیری مجموعه مدیریتی شهر فردوسیه و مسئولین شهرستان شهریار ، طرح اعطا اسناد مالکیت شهر فردوسیه امروز با حضور بخشدار ، رئیس اداره ثبت شهرستان شهریار ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل دفتر شهردار فردوسیه انجام شد . در ابن جلسه به صورت نمادین به چند تن از شهروندان محترم اسناد قطعی مالکیت اعطا گردید .
03
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن ، با حضور جمعی از بانوان شاغل در شهرداری با اهدا گل و لوح سپاس در دفتر معاونت اداری مالی شهرداری از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد .
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت فرا رسیدن ایام‌اله دهه مبارک فجر در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام‌راحل و شهدای گلگون کفن ، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، پرسنل شهرداری ، معتمدین محلی ، بسیجیان و خانواده معظم شهدا مزار مطهر شهدای والا مقام‌شهر فردوسیه غبار روبی و گلباران‌گردید .
02
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت واحد فناوری اطلاعات شهرداری در راستای خدمات الکترونیک و در راستای افزایش خدمات رسانی بهتر به مردم و عدم حضور آنهادر شهرداری سامانه خدمات الکترونیکی میز خدمت در این شهرداری در دستور کار قرار گرفت و در مرحله آزمایشی به سر می برد
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه از بررسی و برداشت وضع موجود املاک توسط شرکت مشاور مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت : با پیگیریهایی که از طریق مسکن و شهرسازی تهران بعمل آوردیم پس از گذشت ۱۰ سال از ابلاغ طرح تفصیلی جهت حل مشکل شهروندان محترم موفق به بازنگری این طرح توسط شرکت مشاور شده ایم.
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه و با همکاری ادارات خدمات رسان ( اداره آبفا ، اداره گاز ، کلانتری ۲۰ فردوسیه ، اورژانس ) مانوری تحت عنوان جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اضطراری در شهر فردوسیه انجام شد .
 • طرح سرویس دهی خطوط برق شهر فردوسیه به روش خط گرم
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در راستای جلوگیری از هرگونه خاموشی و جلوگیری از بروز حادثه در خطوط برقی شهر فردوسیه با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرفردوسیه با اداره برق شهرستان شهریار اکیپ بررسی و سرویس دهی با روش خط گرم هم اکنون در شهر فردوسیه و روستاهای حریم مشغول به فعالیت هستند .

 • کاروان خودرویی و موتوری با حضور تمام اقشار مردم در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام‌راحل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن بصورت کاروان خودرویی و موتوری با حضور کلیه اقشار جامعه در شهر فردوسیه انجام گردید

 • ️آغاز طرح اعطا اسناد رسمی به شهروندان فردوسیه
 • به گزراش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای پیگیری مصوبات شورای اداری شهرستان شهریار مبنی بر رفع مشکلات اسناد مالکیت شهر فردوسیه با پیگیری مجموعه مدیریتی شهر فردوسیه و مسئولین شهرستان شهریار ، طرح اعطا اسناد مالکیت شهر فردوسیه امروز با حضور بخشدار ، رئیس اداره ثبت شهرستان شهریار ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل دفتر شهردار فردوسیه انجام شد . در ابن جلسه به صورت نمادین به چند تن از شهروندان محترم اسناد قطعی مالکیت اعطا گردید .

 • ️تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری فردوسیه به مناسبت روز زن
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن ، با حضور جمعی از بانوان شاغل در شهرداری با اهدا گل و لوح سپاس در دفتر معاونت اداری مالی شهرداری از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد .

 • مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه گلباران شد
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت فرا رسیدن ایام‌اله دهه مبارک فجر در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام‌راحل و شهدای گلگون کفن ، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، پرسنل شهرداری ، معتمدین محلی ، بسیجیان و خانواده معظم شهدا مزار مطهر شهدای والا مقام‌شهر فردوسیه غبار روبی و گلباران‌گردید .

 • راه اندازی میز خدمت الکترونیک در شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت واحد فناوری اطلاعات شهرداری در راستای خدمات الکترونیک و در راستای افزایش خدمات رسانی بهتر به مردم و عدم حضور آنهادر شهرداری سامانه خدمات الکترونیکی میز خدمت در این شهرداری در دستور کار قرار گرفت و در مرحله آزمایشی به سر می برد

 • بازنگری طرح تفصیلی ، پهنه بندی حریم ، صدور سند مالکیت برای املاک قولنامه ای و تعریض معابر شهر با توافق مالکین در دستور کار شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه از بررسی و برداشت وضع موجود املاک توسط شرکت مشاور مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت : با پیگیریهایی که از طریق مسکن و شهرسازی تهران بعمل آوردیم پس از گذشت ۱۰ سال از ابلاغ طرح تفصیلی جهت حل مشکل شهروندان محترم موفق به بازنگری این طرح توسط شرکت مشاور شده ایم.

 • مانور جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اظطراری در فردوسیه انجام شد
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه و با همکاری ادارات خدمات رسان ( اداره آبفا ، اداره گاز ، کلانتری ۲۰ فردوسیه ، اورژانس ) مانوری تحت عنوان جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اضطراری در شهر فردوسیه انجام شد .

 • جذب ده نیرو‌ی جدید برای سازمان آتش نشان فردوسیه از طریق آزمون سراسری
 • شهردار فردوسیه در این باره گفت : با توجه به برگزاری آزمون جذب نیروهای آتش‌نشانی که به صورت کشوری و متمرکز برگزار شد، ۱۰ نفر به پرسنل آتش نشانی این شهرداری افزوده شد.

 • ️آموزش آمادگی جسمانی ویژه پرسنل آتش نشانی شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : با هماهنگی هئیت ورزهای همگانی شهرستان شهریار و به همت مجموعه آتش نشانی شهر فردوسیه ، آموزش رشته ورزشی کراس فیتنس توسط اساتید این رشته درایستگاه شهید نجاتی جهت آمادگی عوامل آتش نشانی انجام گردید

 • ️تقدیر از مجموعه زحمت کش امور شهر شهرداری فردوسیه انجام شد
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه :با حضور شهردار ، معاونت خدمات شهری، مسئول امور شهر و کلیه کارکنان زحمت کش امور شهر که همواره در راستای پاکیزگی و آراستگی شهر تلاش می نمایند مراسم تقدیر و سپاس از این پرسنل زحمت کش در محل دفتر امور شهر شهرداری فردوسیه انجام گردید .

 • دفترچه عوارض و بهای خدمات شهرداری فردوسیه تصویب شد
 • پس از جمع بندی و آماده سازی دفترچه عوارض و بهای خدمات و ارسال آن به دفتر شورای اسلامی شهر در مورخ 9/11/99 در جلسه ای با حضور اعضای محترم شورای اسلامی و پس از بررسی و تبادل نظر این دفترچه با شماره 99/ش/1/486 به تصویب شورای اسلامی شهر فردوسیه رسید .

تیتر روز
 • شعار سال 1400
 • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir