امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e10.jpgخدمات پلیس+10
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
 • اخبار شهرداری
 • سایر اخبار
 • پر بیننده ترین
01
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در راستای اجرای عملیات بهسازی و آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر فردوسیه گفت : عملیات بهسازی کوچه های سطح شهر فردوسیه با توجه به دستور العملی که به واحد های ذیربط ارسال شده است در دستور کار شهرداری است و انشا الله در آینده ای نزدیک شاهد اجرای آن با توجه به برنامه از پیش تعیین شده خواهیم بود .
02
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : عموزاده مسئول واحد عمران در مصاحبه با خبر نگار روابط عمومی شهرداری فردوسیه گفت : عملیات بهسازی ورودی روستای وسطر آغاز شد و هم اکنون در حال اجراست .
3
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مسئول واحد فضای سبز شهرداری فردوسیه از تغییر رویه در راستای ایجاد رویه بهینه برای افزایش نگه داری و ارتقای سطح فضای سبز شهرداری فردوسیه خبر داد و گفت : در این راستا سعی شده با گلکاری لچکی خیابان ها و بلوار ها به ویژه بلوار طالقانی ، حاشیه های بلوار شهید خلیلی و رفع موانع در راستای گلکاری و درخت کاری سطح شهر اقدامات مستمری انجام دهیم .
05
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : طی بازدیدی با حضور دکتر واعظ مهدوی معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی ، مهندس ریاضی پور معاونت اداری مالی شهرداری فردوسیه ، مهندس کرمی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری فردوسیه ، دکتر چهارلنگ مسئول واحد سرمایه گذاری شهرداری فردوسیه به اتفاق دیگر مسئولان از یکی از کارگاه های نمونه اشتغال زایی که توسط یکی از بانوان خلاق و شایسته شهر اداره میگردد ، از نزدیک از نحوه تولید و اشتغال زایی توسط این کار فرمای فعال مورد رصد قرار گرفت .
01
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در جلسه هماهنگی که با حضور محمد رضا کرمی معاونت فرهنگی ، سرکار خانم زرین قلم مدیر موسسه مهر آفرینان ، سرکار خانم ابراهیمی فعال اجتماعی ، محمد رضا افشار کار شناس امور فرهنگی و مصطفی سهرابی کارشناس امور رسانه برگزار شد در مورد چگونگی نحوه برگزاری این نمایشگاه و اولویت های آن در راستای اجرا و برگزاری بهتر مورد ارزیابی قرار گرفت .
02
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه از اجرای عملیات آرماتور بندی طبقه همکف مدرسه 15 کلاسه شهرک ثامن الائمه یوسف آباد خبر داد
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه سالن ورزشی عبد آباد گفت : هم اکنون این پروژه به سرعت در حال اجراست و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است .
03
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای ارتقای سطح کیفی ورودی های سطح شهر و رسیدگی به زیبایی و مبلمان شهری در پیاده رو ها سعی شده است با همکاری واحد عمران در مسیر جاده شهریار رباط کریم انجام گیرد .
 • شهردار فردوسیه : عملیات بهسازی و آسفالت کوچه های سطح شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفت
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در راستای اجرای عملیات بهسازی و آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر فردوسیه گفت : عملیات بهسازی کوچه های سطح شهر فردوسیه با توجه به دستور العملی که به واحد های ذیربط ارسال شده است در دستور کار شهرداری است و انشا الله در آینده ای نزدیک شاهد اجرای آن با توجه به برنامه از پیش تعیین شده خواهیم بود .

 • خیابان ورودی روستای وسطر بهسازی میشود
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : عموزاده مسئول واحد عمران در مصاحبه با خبر نگار روابط عمومی شهرداری فردوسیه گفت : عملیات بهسازی ورودی روستای وسطر آغاز شد و هم اکنون در حال اجراست .

 • جهاد فضای سبز در شهر فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مسئول واحد فضای سبز شهرداری فردوسیه از تغییر رویه در راستای ایجاد رویه بهینه برای افزایش نگه داری و ارتقای سطح فضای سبز شهرداری فردوسیه خبر داد و گفت : در این راستا سعی شده با گلکاری لچکی خیابان ها و بلوار ها به ویژه بلوار طالقانی ، حاشیه های بلوار شهید خلیلی و رفع موانع در راستای گلکاری و درخت کاری سطح شهر اقدامات مستمری انجام دهیم .

 • بازدید معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی از کارگاه تولیدی در فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : طی بازدیدی با حضور دکتر واعظ مهدوی معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی ، مهندس ریاضی پور معاونت اداری مالی شهرداری فردوسیه ، مهندس کرمی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری فردوسیه ، دکتر چهارلنگ مسئول واحد سرمایه گذاری شهرداری فردوسیه به اتفاق دیگر مسئولان از یکی از کارگاه های نمونه اشتغال زایی که توسط یکی از بانوان خلاق و شایسته شهر اداره میگردد ، از نزدیک از نحوه تولید و اشتغال زایی توسط این کار فرمای فعال مورد رصد قرار گرفت .

 • برگزاری جلسه هماهنگی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در جلسه هماهنگی که با حضور محمد رضا کرمی معاونت فرهنگی ، سرکار خانم زرین قلم مدیر موسسه مهر آفرینان ، سرکار خانم ابراهیمی فعال اجتماعی ، محمد رضا افشار کار شناس امور فرهنگی و مصطفی سهرابی کارشناس امور رسانه برگزار شد در مورد چگونگی نحوه برگزاری این نمایشگاه و اولویت های آن در راستای اجرا و برگزاری بهتر مورد ارزیابی قرار گرفت .

 • عملیات آرماتور بندی طبقه همکف مدرسه 15 کلاسه شهرک ثامن الائمه یوسف آباد در حال اجراست .
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه از اجرای عملیات آرماتور بندی طبقه همکف مدرسه 15 کلاسه شهرک ثامن الائمه یوسف آباد خبر داد

 • پروژه سالن ورزشی عبد آباد شهر فردوسیه با سرعت در حال اجراست .
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه سالن ورزشی عبد آباد گفت : هم اکنون این پروژه به سرعت در حال اجراست و از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است .

 • نو سازی جداول نهر آب در حاشیه جاده شهریار رباط کریم
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه گفت : یکی از طرحهایی که شهردار ی فردوسیه به آن اهمیت ویژه ای در ماه جاری داده است زیبا سازی مسیر ها و معابر ورودی سطح شهر است .

 • تصحیح و پاکسازی پیاده روها در حاشیه جاده شهریار رباط کریم
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای ارتقای سطح کیفی ورودی های سطح شهر و رسیدگی به زیبایی و مبلمان شهری در پیاده رو ها سعی شده است با همکاری واحد عمران در مسیر جاده شهریار رباط کریم انجام گیرد .

 • بازدید شهردار فردوسیه از نحوه پیشرفت پروژه ساختمان شهرداری فردوسیه
 • به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در حاشیه بازدید از پروژه ساختمان شهردار ی ضمن تاکیید بر افزایش راندمان کاری در راستای اتمام این پروژه گفت : این پروژه یکی از اولویت های اصلی شهرداری فردوسیه است که در اقدامات اولیه شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه قرار گرفته است و امید واریم با توجه به روندی که امروز از پیشرفت این پروژه میبینیم شاهد اتمام آن در زمان بندی پیش بینی شده باشیم .

 • اجرای سنگفرش پیاده رو محدوده میدان طالقانی تا ابتدای ورودی شهر
 • به گزارش روابط عمومی شوراو شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه در رابطه با به بهره برداری رسیدن مسیر سلامتی در شهر فردوسیه گفت : یکی از قولهایی که در دوره پنجم به شهروندان عزیز در راستای ایجاد افزایش و ارتقا سطح ورزش عمومی و همگانی و ایجاد مسیر سلامتی داده شد انشا الله در آینده ای نزدیک به تحقق خواهد پیوست .

 • جاده معروف به پیچ گردو لکه گیری و آسفالت شد
 • به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : مسئول واحد عمران شهرداری فردوسیه از اتمام آسفالت محدوده ورودی پیچ باغ گردو خبر داد و افزود : مراحل تکمیلی لکه گیری و آسفالت پیچ گردو به اتمام رسید

تیتر روز
 • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir