امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
  • اخبار شهرداری
  • سایر اخبار
  • پر بیننده ترین
01
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت ام ابیها حضرت زهرا (س) و اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری فردوسیه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریاردر مورخ13/10/99 اقدام به برگزاری مراسم معنوی تحت عنوان سوگواره شعر یاس و قاسم نمود.
10
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه :همزمان با فرا رسیدن اولین سالگرد سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری و شورای شهر فردوسیه در مورخ 11/10/99 با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی به برگزاری مراسم بزرگ و معنوی اقدام نمود.
01
مدیر حوزه فرهنگی- اجتماعی شورای شهر و شهرداری فردوسیه ضمن اشاره به کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در ارزیابی استانداری تهران، نقش روابط عمومی و حوزه های فرهنگی را اینگونه تشریح کرد و گفت: حوزه فرهنگی- اجتماعی و روابط عمومی در هر اداره یا دستگاهی به عنوان یکی از پایه ها و ارکان مهم مجموعه مدیریتی بشمار آمده و وظیفه و رسالت سنگینی نسبت به سایر حوزه ها بر دوش خود احساس می کند.
01
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه خبر از ارتقای سطح ایمنی موارد مربوط به ترافیک سطح شهر داد و گفت: یکی از موارد مهم در مدیریت شهری، کاهش میزان خسارات ناشی از تصادفات جاده ای است و از اینرو شهرداری فردوسیه در راستای ایمن سازی معابر اصلی و ورودی های شهر، نسبت به خط کشی معابر و نصب علائم راهنمایی و هشدار دهنده اقدام جدی نموده است.
01
جلسه ملاقات مردمی شهردار فردوسیه با شهروندان روز های سه شنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل دفتر شهردار برگزار می گردد ، این هفته نیز با حضو جمعی از شهروندان در محل دفتر شهردار این جلسه برگزار شد
01
ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی با اعلام‌این خبر گفت : در راستای بهبود وضعیت رفت و آمدی و جلوگیری از خطرات احتمالی و تصادفات در تقاطعات معابر ، تعمیر و بازسازی تمامی چراغهای چشمک زن سطح شهر در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجرا می باشد .
01
علیرضا اسدی ، شهردار فردوسیه خبر از جدیت مجموعه شورای شهر و شهرداری در اجرای برنامه های مربوط به پدافند غیر عامل خبر داد و در این خصوص گفت: پرداختن دقیق به حوزه پدافند غیر عامل می تواند راهگشای بسیار مناسبی در زمینه های مختلف باشد.از اینرو در صدد هستیم با مشارکت شهروندان و برگزاری برنامه های مرتبط ، نسبت به ارتقای سطح کمی و کیفی این حوزه جدیت بیشتری داشته باشیم .
01
همزمان با هفته نیروی انتظامی،مجموعه شورای شهر وشهرداری فردوسیه با حضور در کلانتری شهر، از زحمات فرماندهی و پرسنل این مجموعه تقدیر نمودند.
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir