امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
ديدار شهردار و اعضاي شوراي شهر فردوسيه با بخشدار جوقين1400/05/22
ديدار شهردار و اعضاي شوراي شهر فردوسيه با بخشدار جوقين
🔹️ با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه با بخشدار بخش جوقین ديدار بعمل آمد و طی این ديدار در جلسه ای در محل بخشداری جوقین پیرامون مسائل شهری بحث و تبادل نظر گردید .
برگزاری سیزدهمین یادواره شهدای شهر فردوسیه و سالگرد تدفین شهدای گمنام1400/05/17
برگزاری سیزدهمین یادواره شهدای شهر فردوسیه و سالگرد تدفین شهدای گمنام
🔹با حضور خانواده معظم شهدا ، شهروندان فهیم شهر فردوسیه ، بسیجیان ، مسئولین شهرستان شهریار و شهر فردوسیه، نماینده حوزه مشق ، بخشدار جوقین ، فرمانده سپاه شهریار ، رئیس اداره ورزش جوانان ،ریاست بنیاد شهید شهرستان شهریار،فرماندهان نظامی و انتظامی ، روحانیون معظم ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، سیزدهمین یادواره شهر فردوسیه در جوار حرم مطهر دو شهید گمنام در پارک ولیعصر شهر فردوسیه برگزار شد
علیرضا اسدی  در دوره ششم بعنوان شهردار فردوسیه انتخاب شد1400/05/14
علیرضا اسدی در دوره ششم بعنوان شهردار فردوسیه انتخاب شد
🔹پس از برگزاری اولین جلسه شورای اسلامی شهر فردوسیه در دوره ششم ، اعضای منتخب شورای اسلامی بعد از انتخاب هیئت رئیسه علیرضا اسدی را با پنج رای بعنوان شهردار فردوسیه انتخاب نمودند .
مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر فردوسیه با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ،اعضای منتخب دوره ششم در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید1400/5/14
مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر فردوسیه با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ،اعضای منتخب دوره ششم در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید
🔹در این جلسه مهندس طاهری با اشاره به وظایف شوراها و ضرورت ایجاد همدلی و اتحاد در شوراها در راستای آبادانی شهر و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان تاکید نمودند
جشن عید سعید غدیر در شهر فردوسیه برگزار گردید1400/5/7
جشن عید سعید غدیر در شهر فردوسیه برگزار گردید
🔹با حضور جمع کثیری از مردم ولایتمدار شهر فردوسیه ،خانواده معظم شهدا ، مسئولین ، شهردار فردوسیه ، اعضای شورای اسلامی دوره ششم ، موکب ولایت با غرفه های فرهنگی در بوستان ولیعصر (ع) در جوار شهدای گمنام شهر فردوسیه بر پا شد .
اقامه نماز عید سعید قربان در شهر فردوسیه1400/4/30
اقامه نماز عید سعید قربان در شهر فردوسیه
🔹همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان با حضور جمعی از نمازگزاران و شهروندان فهیم شهر فردوسیه نماز عید سعید قربان به امامت حجت الاسلام حاج آقا حسینی زابلی در خیابان شورا و شهرداری این شهر برگزار گردید .
🔹جلسه شهردار و مدیران شهرداری با روحانیون و  ائمه جماعات شهر فردوسیه1400/4/26
🔹جلسه شهردار و مدیران شهرداری با روحانیون و ائمه جماعات شهر فردوسیه
🔹با حضور شهردار فردوسیه و ائمه جماعات شهر جلسه ای تحت عنوان هماهنگی در جهت برگزاری نماز با شکوه عید سعید قربان در محل دفتر شهردار برگزار گردید
جلسه شهردار با معاونین و مسئولین واحد ها برگزار شد1400/4/26
جلسه شهردار با معاونین و مسئولین واحد ها برگزار شد
در راستای تسهیل در امور و بررسی عملکرد جلسه ای با حضور شهردار فردوسیه ، معاونین و مسئولین واحد ها امروز راس ساعت ۱۷ در محل دفتر شهردار فردوسیه برگزار گردید . در این جلسه شهردار فردوسیه ضمن بررسی عملکردها واحد ها از پرسنل شهرداری خواست تا بیش از پیش نسبت به خدمات رسانی به شهروندان تلاش نمایند و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم آورند.
تعمیر و بازسازی تابلوهای ورودی معابر سطح شهر انجام شد13100/04/26
تعمیر و بازسازی تابلوهای ورودی معابر سطح شهر انجام شد
یوسفلو مسئول امور شهر ؛ در راستای تعمیر و نگهداری تابلو های راهنمای خیابان ها و معابر ، واحد امور شهر ضمن شناسایی تابلوهای فرسوده و آسیب دیده نسبت به تعمیر و بازسازی آنها اقدام نمود .
بازدید دادستان شهرستان شهریار از واحدهای صنعتی و تولیدی شهر فردوسیه13100/04/26
بازدید دادستان شهرستان شهریار از واحدهای صنعتی و تولیدی شهر فردوسیه
طی بازدیدی با حضور عسگری پور دادستان شهرستان شهریار،اصیلی بخشدار بخش جوقین،اسدی شهردار فردوسیه از واحدهای تولیدی و صنعتی شهر فردوسیه بازدید به عمل آمد و از نزدیک مشکلات و موانع تولیدی کارخانجات این شهر مورد رصد و ارزیابی دادستان محترم شهرستان شهریار قرار گرفت .
پروژه آسفالت بلوار انقلاب شهر فردوسیه انجام شد13100/04/26
پروژه آسفالت بلوار انقلاب شهر فردوسیه انجام شد
🔹در راستای ادامه نهضت آسفالت معابر سطح شهر فردوسیه ، خیابان انقلاب شهر فردوسیه پس از زیر سازی ، ایجاد بلوار و جابجایی تیرهای برق، آسفالت آن نیز در دستور کار قرار گرفت که به طور کامل انجام گردید.
شستشو و تعمیر و نگهداری باکس های زباله شهر فردوسیه13100/04/26
شستشو و تعمیر و نگهداری باکس های زباله شهر فردوسیه
🔹در راستای بهینه نمودن خدمات شهری و با هدف رفع مشکلات حوزه جمع آوری زباله و پسماندهای شهری توسط واحد امور شهر ، کلیه باکس های زباله شهر شستشو و تعمیر گردید .
آسفالت بلوار انقلاب شهر فردوسیه در حال اجراست13100/04/26
آسفالت بلوار انقلاب شهر فردوسیه در حال اجراست
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه : پس از انجام زیر سازی و ایجاد بلوار در خیابان انقلاب خوشبختانه با تلاش همکارانم هم اکنون شاهد انجام عملیات آسفالت در بلوار انقلاب هستیم و انشالله ظرف مدت دو روز به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید
خرید و تعمیر تعدادی باکس زباله توسط واحد امور شهر13100/04/26
خرید و تعمیر تعدادی باکس زباله توسط واحد امور شهر
در راستای بهبود وضعیت انجام امورات مرتبط با نظافت شهری و جمع آوری مکانیزه زباله ها ، واحد امور شهر شهرداری فردوسیه اقدام به آماده سازی و خرید تعدادی باکس زباله برای جایگزینی در سطح شهر نموده است .
بازسازی و تعمیر خودروهای سنگین خدماتی انجام شد13100/04/26
بازسازی و تعمیر خودروهای سنگین خدماتی انجام شد
در راستای ارائه خدمات بهتر و صرفه جویی در خرید خودرو ، بازسازی و تعمیر خودروهای سنگین خدماتی در دستور کار واحد موتوری شهرداری قرار گرفت و طبق اولویت در حال بازسازی می‌باشد .
بازدید مسئولین شهرداری فردوسیه از آتش نشانی و ناوگان حمل و نقل13100/04/26
بازدید مسئولین شهرداری فردوسیه از آتش نشانی و ناوگان حمل و نقل
🔹طی بازدیدی با حضور معاونت اداری مالی شهرداری و مسئولین واحد های نظارتی حراست و بازرسی از تجهیزات آتش نشانی و ناوگان حمل و نقل موتوری شهرداری بازدید بعمل آمد .
گزارش عملکرد دوره پنجم مدیریت شهری فردوسیه13100/04/26
گزارش عملکرد دوره پنجم مدیریت شهری فردوسیه
️با سلام و احترام ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مدیران وقت شهرداری فردوسیه در دو دهه اخیر، و تلاش این مجموعه به تاسی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در اعتلا و تحقق شعار سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" بخشی از فعالیت های این مجموعه در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر (نیمه دوم 1396 تاکنون) جهت تنویر افکار عمومی ارائه می گردد:
لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر با اولویت بندی های مناسب آغاز گردید13100/04/26
لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر با اولویت بندی های مناسب آغاز گردید
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه : از آغاز عملیات آسفالت و لکه گیری در سطح شهر خبر داد و افزود :از ماموریت‌های مهم شهرداری فردوسیه در راستای ایجاد معابر مناسب برای رفت و آمد راحت تر شهروندان ایجاد آسفالت و لکه گیری معابر است که با توجه به بررسی کارشناسان شهرداری، نیاز به اجرای آسفالت و لکه گیری می باشد که در این راستا خیابان سفیر و خیابان جمهوری در دستور کار قرار گرفت و آسفالت شد .
خط کشی معابر سطح شهر در حال اجراست13100/04/26
خط کشی معابر سطح شهر در حال اجراست
🔹ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری فردوسیه با اعلام این خبر افزود : با توجه به دستورات مکرر شهردار در خصوص ایجاد علائم ترافیکی و هشدار دهنده استاندارد در نقاط شهر و معابر ، خط کشی خیابان های اصلی شهر آغاز شد و هم اکنون این طرح در حال اجرا می باشد
️راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک شهرداری فردوسیه13100/04/26
️راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک شهرداری فردوسیه
🔹️علیرضا اسدی شهردار فردوسیه از راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک در شهرداری خبر داد و گفت: یکی از مطالبات جدی شهروندان در مراجعه به شهرداری، تسریع در انجام امور ایشان در مجموعه است ولذا ضرورت داشت نسبت به انجام این مهم در ساختار اداری اقدام نماییم.
️آسفالت معابر سطح شهر در حال اجرا می باشد13100/04/26
️آسفالت معابر سطح شهر در حال اجرا می باشد
🔹️اجرای زیر سازی و آسفالت خیابان ۲۵ متری محله عبد آباد شهر فردوسیه با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع و اجرای جدولگذاری نهر در متراژ ۱۸۰ متر‌طول انجام گردید .
️جابجایی تیرهای برق در بلوار انقلاب در حال اجراست13100/04/26
️جابجایی تیرهای برق در بلوار انقلاب در حال اجراست
🔹️در راستای تعریض معابر و ایجاد بلوار در جهت تسهیل در رفت و آمد شهروندان ، جابجایی تیرهای برق در بلوار انقلاب با اعتباری بالغ بر سه و نیم میلیارد ریال در حال انجام می باشد .
️تقدیر و تشکر رئیس مرکز بهداشت شهر فردوسیه از مجموعه مدیریتی شهر13100/04/26
️تقدیر و تشکر رئیس مرکز بهداشت شهر فردوسیه از مجموعه مدیریتی شهر
🔹️سرکار خانم دکتر جهانیان رئیس مرکز بهداشت شهر فردوسیه از همکاری صمیمانه مجموعه مدیریتی شهر فردوسیه به دلیل مساعدت و همکاری در رفع موانع موجود برای واکسیناسیون شهروندان قدردانی نمود
هرس وفرم دهی درختان توت مجنون بلوار ورودی طالقانی13100/04/26
هرس وفرم دهی درختان توت مجنون بلوار ورودی طالقانی
🔹️درختان بلوار شهید طالقانی در جهت فرم دهی و ایجاد چهره مناسب و حفظ و نگهداری مطلوب به همت واحد فضای سبز شهرداری فردوسیه ساماندهی گردید . در ابتدا این طرح درختان توت با توجه به رشد بهاره به طور کامل پیرایش شد .
شهردار فردوسیه خبر داد: عملیات بهسازی معابر فردوسیه در دستور کار مدیریت شهری13100/04/26
شهردار فردوسیه خبر داد: عملیات بهسازی معابر فردوسیه در دستور کار مدیریت شهری
اسدی، شهردار فردوسیه ضمن اعلام این خبر گفت: همواره یکی از درخواست و انتظارات شهروندان به حوزه بهسازی و مرمت معابر اصلی و فرعی سطح شهر برمیگردد که مدیریت شهری فردوسیه این مهم را در دستور کار خود قرار داده و بهسازی معابر سطح شهر آغاز شده است.
علیرضا اسدی، شهردار فردوسیه: مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر فردوسیه دایر شد13100/04/26
علیرضا اسدی، شهردار فردوسیه: مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر فردوسیه دایر شد
مرکز واکسیناسیون کرونا شهر فردوسیه با همکاری شهرداری فردوسیه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار دایر شد.
️آبیاری تحت فشار در پارک ولیعصر عبد اباد راه اندازی شد13100/04/26
️آبیاری تحت فشار در پارک ولیعصر عبد اباد راه اندازی شد
🔹️به همت شهرداری فردوسیه و با هدف صرفه جویی در مصرف آب آبیاری سیستم تحت فشار در پارک ولیعصر عبد اباد راه اندازی شد با تبیین این طرح شاهد مصرف بهینه آب در جهت آبیاری فضای سبز بوستان های سطح شهر خواهیم بود
🔹️اسدی، شهردار فردوسیه: امکانات واکسیناسیون واجدین شرایط در فردوسیه مهیا شده است13100/04/26
🔹️اسدی، شهردار فردوسیه: امکانات واکسیناسیون واجدین شرایط در فردوسیه مهیا شده است
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه ضمن اشاره به استقبال شهروندان از واکسیناسیون کرونا، گفت: خوشبختانه با توجه به تمهیدات لازم جهت واکسیناسیون واجدین شرایط در شهر فردوسیه، شاهد استقبال خوب و روزافزون شهروندان هستیم و جا دارد از این عزیزان بابت همکاری و مشارکت در طرح واکسیناسیون کرونا تشکر نمایم.
برگزاری نماز معنوی عید سعید فطر در شهر فردوسیه13100/02/25
برگزاری نماز معنوی عید سعید فطر در شهر فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام حسینی زابلی و با حضور جمع کثیری از شهروندان و نماز گزاران در شهر فردوسیه برگزار گردید .
شهردار فردوسیه تاکید کرد: مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در دستور کار شهرداری فردوسیه13100/02/25
شهردار فردوسیه تاکید کرد: مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در دستور کار شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه نسبت به اهتمام این مجموعه در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز سطح شهر و بویژه در حریم شهر تاکید نمود
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
تیتر روز
  • شعار سال 1400
  • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir