امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
طرح سرویس دهی خطوط برق شهر فردوسیه به روش خط گرم1399/12/04
طرح سرویس دهی خطوط برق شهر فردوسیه به روش خط گرم
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : در راستای جلوگیری از هرگونه خاموشی و جلوگیری از بروز حادثه در خطوط برقی شهر فردوسیه با هماهنگی مجموعه مدیریتی شهرفردوسیه با اداره برق شهرستان شهریار اکیپ بررسی و سرویس دهی با روش خط گرم هم اکنون در شهر فردوسیه و روستاهای حریم مشغول به فعالیت هستند .
کاروان خودرویی و موتوری با حضور تمام اقشار مردم  در شهر فردوسیه1399/12/04
کاروان خودرویی و موتوری با حضور تمام اقشار مردم در شهر فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و امام‌راحل با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن بصورت کاروان خودرویی و موتوری با حضور کلیه اقشار جامعه در شهر فردوسیه انجام گردید
️آغاز طرح اعطا اسناد رسمی به شهروندان فردوسیه1399/12/04
️آغاز طرح اعطا اسناد رسمی به شهروندان فردوسیه
به گزراش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در راستای پیگیری مصوبات شورای اداری شهرستان شهریار مبنی بر رفع مشکلات اسناد مالکیت شهر فردوسیه با پیگیری مجموعه مدیریتی شهر فردوسیه و مسئولین شهرستان شهریار ، طرح اعطا اسناد مالکیت شهر فردوسیه امروز با حضور بخشدار ، رئیس اداره ثبت شهرستان شهریار ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در محل دفتر شهردار فردوسیه انجام شد . در ابن جلسه به صورت نمادین به چند تن از شهروندان محترم اسناد قطعی مالکیت اعطا گردید .
️تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری فردوسیه به مناسبت روز زن1399/12/04
️تقدیر از بانوان شاغل در شهرداری فردوسیه به مناسبت روز زن
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن ، با حضور جمعی از بانوان شاغل در شهرداری با اهدا گل و لوح سپاس در دفتر معاونت اداری مالی شهرداری از زحمات آنها تقدیر بعمل آمد .
مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه گلباران شد1399/12/04
مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه گلباران شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت فرا رسیدن ایام‌اله دهه مبارک فجر در راستای تجدید میثاق با آرمان های امام‌راحل و شهدای گلگون کفن ، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، پرسنل شهرداری ، معتمدین محلی ، بسیجیان و خانواده معظم شهدا مزار مطهر شهدای والا مقام‌شهر فردوسیه غبار روبی و گلباران‌گردید .
راه اندازی میز خدمت الکترونیک در شهرداری فردوسیه1399/12/04
راه اندازی میز خدمت الکترونیک در شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت واحد فناوری اطلاعات شهرداری در راستای خدمات الکترونیک و در راستای افزایش خدمات رسانی بهتر به مردم و عدم حضور آنهادر شهرداری سامانه خدمات الکترونیکی میز خدمت در این شهرداری در دستور کار قرار گرفت و در مرحله آزمایشی به سر می برد
بازنگری طرح تفصیلی ، پهنه بندی حریم ، صدور سند مالکیت برای املاک قولنامه ای و تعریض معابر شهر با توافق مالکین در دستور کار شهرداری فردوسیه99/11/13
بازنگری طرح تفصیلی ، پهنه بندی حریم ، صدور سند مالکیت برای املاک قولنامه ای و تعریض معابر شهر با توافق مالکین در دستور کار شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه از بررسی و برداشت وضع موجود املاک توسط شرکت مشاور مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت : با پیگیریهایی که از طریق مسکن و شهرسازی تهران بعمل آوردیم پس از گذشت ۱۰ سال از ابلاغ طرح تفصیلی جهت حل مشکل شهروندان محترم موفق به بازنگری این طرح توسط شرکت مشاور شده ایم.
مانور جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اظطراری در فردوسیه انجام شد99/11/25
مانور جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اظطراری در فردوسیه انجام شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به همت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه و با همکاری ادارات خدمات رسان ( اداره آبفا ، اداره گاز ، کلانتری ۲۰ فردوسیه ، اورژانس ) مانوری تحت عنوان جلوگیری از عملیات خرابکارانه و تخلیه اضطراری در شهر فردوسیه انجام شد .
جذب ده نیرو‌ی جدید برای سازمان آتش نشان فردوسیه از طریق آزمون سراسری1399/12/04
جذب ده نیرو‌ی جدید برای سازمان آتش نشان فردوسیه از طریق آزمون سراسری
شهردار فردوسیه در این باره گفت : با توجه به برگزاری آزمون جذب نیروهای آتش‌نشانی که به صورت کشوری و متمرکز برگزار شد، ۱۰ نفر به پرسنل آتش نشانی این شهرداری افزوده شد.
️آموزش آمادگی جسمانی ویژه پرسنل آتش نشانی شهرداری فردوسیه99/11/18
️آموزش آمادگی جسمانی ویژه پرسنل آتش نشانی شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : با هماهنگی هئیت ورزهای همگانی شهرستان شهریار و به همت مجموعه آتش نشانی شهر فردوسیه ، آموزش رشته ورزشی کراس فیتنس توسط اساتید این رشته درایستگاه شهید نجاتی جهت آمادگی عوامل آتش نشانی انجام گردید
️تقدیر از مجموعه زحمت کش امور شهر شهرداری فردوسیه انجام شد99/11/17
️تقدیر از مجموعه زحمت کش امور شهر شهرداری فردوسیه انجام شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه :با حضور شهردار ، معاونت خدمات شهری، مسئول امور شهر و کلیه کارکنان زحمت کش امور شهر که همواره در راستای پاکیزگی و آراستگی شهر تلاش می نمایند مراسم تقدیر و سپاس از این پرسنل زحمت کش در محل دفتر امور شهر شهرداری فردوسیه انجام گردید .
دفترچه عوارض و بهای خدمات شهرداری فردوسیه تصویب شد1399/11/15
دفترچه عوارض و بهای خدمات شهرداری فردوسیه تصویب شد
پس از جمع بندی و آماده سازی دفترچه عوارض و بهای خدمات و ارسال آن به دفتر شورای اسلامی شهر در مورخ 9/11/99 در جلسه ای با حضور اعضای محترم شورای اسلامی و پس از بررسی و تبادل نظر این دفترچه با شماره 99/ش/1/486 به تصویب شورای اسلامی شهر فردوسیه رسید .
سوگواره شعر یاس و قاسم در فردوسیه برگزار شد1399/10/16
سوگواره شعر یاس و قاسم در فردوسیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت ام ابیها حضرت زهرا (س) و اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری فردوسیه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریاردر مورخ13/10/99 اقدام به برگزاری مراسم معنوی تحت عنوان سوگواره شعر یاس و قاسم نمود.
برگزاری اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در فردوسیه1399/10/14
برگزاری اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه :همزمان با فرا رسیدن اولین سالگرد سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری و شورای شهر فردوسیه در مورخ 11/10/99 با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی به برگزاری مراسم بزرگ و معنوی اقدام نمود.
کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در بین 43 شهرداری استان تهران1399/09/18
کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در بین 43 شهرداری استان تهران
مدیر حوزه فرهنگی- اجتماعی شورای شهر و شهرداری فردوسیه ضمن اشاره به کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در ارزیابی استانداری تهران، نقش روابط عمومی و حوزه های فرهنگی را اینگونه تشریح کرد و گفت: حوزه فرهنگی- اجتماعی و روابط عمومی در هر اداره یا دستگاهی به عنوان یکی از پایه ها و ارکان مهم مجموعه مدیریتی بشمار آمده و وظیفه و رسالت سنگینی نسبت به سایر حوزه ها بر دوش خود احساس می کند.
خط کشی معابر سطح شهر فردوسیه در حال انجام است1399/08/19
خط کشی معابر سطح شهر فردوسیه در حال انجام است
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه خبر از ارتقای سطح ایمنی موارد مربوط به ترافیک سطح شهر داد و گفت: یکی از موارد مهم در مدیریت شهری، کاهش میزان خسارات ناشی از تصادفات جاده ای است و از اینرو شهرداری فردوسیه در راستای ایمن سازی معابر اصلی و ورودی های شهر، نسبت به خط کشی معابر و نصب علائم راهنمایی و هشدار دهنده اقدام جدی نموده است.
ملاقات مردمی شهردار فردوسیه با شهروندان انجام شد1399/08/19
ملاقات مردمی شهردار فردوسیه با شهروندان انجام شد
جلسه ملاقات مردمی شهردار فردوسیه با شهروندان روز های سه شنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل دفتر شهردار برگزار می گردد ، این هفته نیز با حضو جمعی از شهروندان در محل دفتر شهردار این جلسه برگزار شد
تعمیر و بازسازی چراغهای هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در سطح شهر1399/08/19
تعمیر و بازسازی چراغهای هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در سطح شهر
ارجمند مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی با اعلام‌این خبر گفت : در راستای بهبود وضعیت رفت و آمدی و جلوگیری از خطرات احتمالی و تصادفات در تقاطعات معابر ، تعمیر و بازسازی تمامی چراغهای چشمک زن سطح شهر در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال اجرا می باشد .
اهتمام مجموعه شهرداری فردوسیه در اجرای دقیق پدافند غیر عامل1399/08/17
اهتمام مجموعه شهرداری فردوسیه در اجرای دقیق پدافند غیر عامل
علیرضا اسدی ، شهردار فردوسیه خبر از جدیت مجموعه شورای شهر و شهرداری در اجرای برنامه های مربوط به پدافند غیر عامل خبر داد و در این خصوص گفت: پرداختن دقیق به حوزه پدافند غیر عامل می تواند راهگشای بسیار مناسبی در زمینه های مختلف باشد.از اینرو در صدد هستیم با مشارکت شهروندان و برگزاری برنامه های مرتبط ، نسبت به ارتقای سطح کمی و کیفی این حوزه جدیت بیشتری داشته باشیم .
تقدیر از زحمات پرسنل کلانتری فردوسیه توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر1399/08/17
تقدیر از زحمات پرسنل کلانتری فردوسیه توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر
همزمان با هفته نیروی انتظامی،مجموعه شورای شهر وشهرداری فردوسیه با حضور در کلانتری شهر، از زحمات فرماندهی و پرسنل این مجموعه تقدیر نمودند.
دیدار مسئولین شهر فردوسیه با سبز جامگان انتظامی غرب استان تهران1399/08/17
دیدار مسئولین شهر فردوسیه با سبز جامگان انتظامی غرب استان تهران
در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی،اعضای شورای شهر و شهردار فردوسیه ضمن حضور در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، با سردار ظهیری فرماندهی ویژه انتظامی غرب استان تهران دیدار و گفتگو کردند.
با دستور دادستان شهریار معتادین شهر فردوسیه جمع آوری شدند1399/07/22
با دستور دادستان شهریار معتادین شهر فردوسیه جمع آوری شدند
علیرضا اسدی از جمع آوری معتادین متجاهر در این شهر با دستور دادستان شهریار و و تاکیدات فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران خبر داد
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار (ویژه شهر فردوسیه) برگزار شد1399/07/15
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار (ویژه شهر فردوسیه) برگزار شد
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار (ویژه شهر فردوسیه) با حضور اعضای شورای اداری شهرستان در محل شهرداری فردوسیه برگزار شد.
دیدار با خانواده معظم شهدا  در شهر فردوسیه انجام شد1399/07/15
دیدار با خانواده معظم شهدا در شهر فردوسیه انجام شد
با حضور مدیر کل امور ایثارگران استانداری تهران ، شهردار و معاونین ، اعضای شورای اسلامی شهر ، فرمانده حوزه حربن ریاحی شهر فردوسیه با خانواده های شهیدان فیوح و تاجیک دیدار بعمل آمد
اماده سازی سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه در ایستگاه پایانی1399/07/10
اماده سازی سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه در ایستگاه پایانی
عملیات احداث سالن احتماعات شهرداری با سرعت در حال اجرا می باشد و به زودی آماده بهره برداری خواهد شد.
مراسم گرامیداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه1399/07/10
مراسم گرامیداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه
آیین گرامیداشت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی و تجلیل از تلاشگران و جان برکفان آتش نشانی شهرداری فردوسیه با حضور مسئولین برگزار شد.
گلباران مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه انجام شد1399/07/05
گلباران مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه انجام شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، خانواده معظم شهدا ، بسیجیان ، ایثارگران ، معتمدین محلی و جمعی از شهروندان مزار مطهر شهدای شهر فردوسیه و روستاهای حریم (رامین_یوسف اباد صیرفی ) غبار روبی و گلباران شد
️جلسه ملاقات عمومی شهردار فردوسیه باشهروندان انجام شد1399/07/05
️جلسه ملاقات عمومی شهردار فردوسیه باشهروندان انجام شد
جلسه هفتگی ملاقات عمومی شهردار فردوسیه با شهروندان امروز سه شنبه از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل دفتر شهردار برگزار گردید در این جلسه شهردار فردوسیه در راستای انجام مطالبات شهروندان دستورات لازم را به مسئولین واحد های مرتبط ابلاغ فرمودند
تقدیر استاندار تهران از مدیر روابط عمومی شهرداری فردوسیه1399/06/28
تقدیر استاندار تهران از مدیر روابط عمومی شهرداری فردوسیه
️همایش تجلیل از روابط عمومی های فعال ، سرآمد و تلاشگر استان تهران با حضور محسنی بندپی استاندار تهران ، معاونین ایشان و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران و جمعی از مسئولین روابط عمومی های دستگاهها و شهرداری ها برگزار گردید .
️گند زدایی تمامی مدارس سطح شهر انجام شد1399/06/27
️گند زدایی تمامی مدارس سطح شهر انجام شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : علیرضا اسدی شهردار فردوسیه : با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس کشور ، لذا در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت دانش آموزان تمامی مدارس شهر به همت پرسنل آتش نشانی و خدمات ایمنی و ستاد بحران شهر فردوسیه گند زدایی و ضد عفونی گردید
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
تیتر روز
  • شعار سال 1400
  • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir