امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 132/08/13 - 14:29 كد :112990
راهپیمای یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز در شهریار برگزار شد
راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان شهریار،  حجت الاسلام والمسلمین شائق  امام جمعه بخش جوقین و روحانیت معزز ، فاتحی نژاد فرماندار ویژه شهرستان شهریار،  شهرداران ، اعضای شورای اسلامی ، روسای ادارات و نهادهای شهرستان شهریار به ویژه مهندس عموزاده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه ودانش آموزان باهوش و انقلابی این شهر برگزار شد.
 
در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال شهریار  که در راستای گرامیداشت روز ملی استکبار ستیزی و روز دانش آموز از میدان انقلاب تا امامزاده اسماعیل شهرستان شهریار برگزار شد ، راهپیمایان با شعارهای ( الله اکبر ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و ...)  انزجار خود را اقدام از اقدامات تروریستی استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل به سرکردگی آمریکای جنایتکار در حمله وحشیانه و جنایات در غزه ابراز داشتند. 
 
شهردار فردوسیه در حاشیه این مراسم ضمن محکوم نمودن اقدامات وقیحانه رژیم غاصب  صهیونیستی گفت : ملت استکبار ستیز ایران اسلامی  همچنان با نسل گذشته و حال خود همواره تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای مسیر مقابله با استکبار را طی خواهد کرد و قطعاً این راهپیمایی با شکوه نشان دهنده وحدت و عظمت ایران اسلامی در هدف والای خود یعنی نابودی اسرائیل است.
 
 مصطفی عموزاده افزود : دانش آموزان نیز امروز به بهترین شکل با سر دادن فریادهای ضد صهیونیستی و ضد استکباری ثابت کردند همواره پای این انقلاب و آرمان‌های والای آن ایستاده‌اند.
گفتنی است در پایان این مراسم راهپیمایی با قرائت بیانیه ای جنایات رژیم صهیونسیتی را در غزه محکوم نمودند.
تعداد بازديد : 58
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir