امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 132/08/25 - 07:43 كد :112995
عملیات خط کشی معابر سطح شهر فردوسیه به صورت جهادی انجام گرفت
پس از بهسازی و نوسازی آسفالت سطح شهر فردوسیه به همت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری عملیات خط کشی و آشکار سازی معابر اصلی این شهر در طرحی جهادی به اجرا درآمد 
 
مهندس مصطفی عموزاده با اعلام این خبر گفت : با توجه به برنامه‌های سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری فردوسیه عملیات خط کشی محوری معابر اصلی شهر فردوسیه در دستور کار همکارانم قرار گرفت تا در جهت تسهیل در رفت و آمد عمومی و افزایش دید رانندگان بتوانیم اقدامی راهبردی را انجام دهیم .
 
مهندس مصطفی عموزاده یادآور شد :پس از اجرای پروژه نهضت آسفالت در سطح شهر در راستای آشکارسازی بیشتر معابر این طرح در تمام خیابان‌های اصلی از ساعت ۱ تا ۵ بامداد برای سهولت تردد شهروندان و عدم مواجه شدن با ترافیک توسط همکاران شریف و زحمتکش در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری انجام گرفت که لازم می‌دانم از ارجمند رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و همه این عزیزان به سهم خود قدردانی نمایم .
 
وی در پایان افزود: با اجرای این پروژه شاهد زیبایی بصری بیشتر همراه با رعایت استانداردهای راهنمایی رانندگی و خط کشی اصولی و استاندارد خیابان‌های سطح شهر هستیم که امیدواریم باعث رضایتمندی شهروندان گردد.
🔰🔰
تعداد بازديد : 37
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir