امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 132/08/25 - 07:44 كد :112996
آغاز پروژه روشنایی معابر شهر فردوسیه با اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی
شهردار فردوسیه از آغاز مراحل اجرایی طرح روشنایی معابر سطح شهر در راستای رفع مشکلات و مطالبات مردمی با اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی خبر داد.
وی در این باره گفت:با تمهیداتی که در راستای اجرای روشنایی معابر سطح شهر طبق پیش بینی های صورت گرفته اتخاذ شده است شاهد جهش بزرگی در حوزه روشنایی معابر و رفع بسیاری از مشکلات در این حوزه خواهیم بود و طی طرحی بعنوان تابش ۴ با همکاری اداره برق تمامی معابر سطح شهر از کاستی‌ها در حوزه روشنایی زدوده خواهند شد.
 
مهندس مصطفی عموزاده در ادامه افزود: نگرش مدیریت شهری بویژه اعضای شورای اسلامی فردوسیه به این طرح نگاهی جامع محور با در نظر گرفتن بسیاری از اهداف است که می‌توان به افزایش ضریب امنیت، زیبایی سطح شهر، آسایش شهروندان و تسهیل در تردد اشاره نمود.
 
شهردار فردوسیه یادآور شد: هم اکنون این طرح در بلوار طالقانی با همکاری صمیمانه اداره برق در حال اجراست که با پیش‌بینی‌های صورت گرفته قرار است در معابر اصلی از لامپ‌های ۱۵۰ و ١٠٠وات و در کوچه‌ها از لامپ ۳۰ و ۵٠ وات بهره‌مند شویم.
 
شهردار فردوسیه در پایان سخنان خود گفت: عملیات نصب لامپ‌های روشنایی معابر هم اکنون با جدیت در حال اجراست و بنا داریم تا پایان سال تمام معابر سطح شهر را از تاریکی‌ها و مشکلات این حوزه مرتفع نماییم که امیدواریم باعث رضایتمندی و خرسندی شهروندان شود.
 
تعداد بازديد : 46
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir