امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1396/09/05 - 01:28 كد :91756
ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده کرمانشاه توسط شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه : علیرضا اسدی شهردار فردوسیه گفت: چندمین محموله از کمک های مردمی مردم نوع دوست فردوسیه به مناطق زلزله زده ارسال شد.
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه  در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی  اظهار کرد: از جمله اقدامات صورت گرفته اخیر در جهت کمک به زلزله زدگان توسط شهرداری فردوسیه : ارسال 16 هزار نان ،در اختیار گذاشتن دو دستگاه کامیون به حلال احمر و سپاه ناحیه شهریار ، یک دستگاه وانت نیسان جهت ارسال کمک های فرهنگیان به مناطق زلزله زده ، در اختیار گذاشتن 3 دستگاه کامیون به بسیج جهت جمع آوری و انتقال کمک های مردمی به سپاه شهرستان ، در اختیار گذاشتن یک دستگاه کامیون به ستاد بحران شهرستان شهریار جهت عزیمت به شهر ری برای ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله زده می باشد . 
 
وی  با اشاره به برپایی چندین  پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهر فردوسیه  گفت: این پایگاه ها در پارک ها ، میادین و مساجد سطح  شهر مستقر هستند . 
 
اسدی شهردار فردوسیه   با تقدیر از مشارکت مردم فردوسیه در این امر خداپسندانه، گفت: این پایگاه ها تا پاسی از شب آماده دریافت کمک های مردمی هستند.
 
وی "چادر" را از نیازهای اساسی مردم در مناطق زلزله زده عنوان کرد و از مردم خواست در صورت امکان نسبت به اهدای چادر جهت اسکان زلزله زدگان اقدام کنند.
 
نوشته شده توسط : مصطفی سهرابی 
تعداد بازديد : 150
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir