امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1396/11/15 - 11:55 كد :91877
مراسم تشییع پیکر مطهر مادر شهید علی تاجیک
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی فردوسیه : در مورخ .....ساعت.....روز.....با حضور کردی ریاست بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان ، اسدی شهردارفردوسیه ، اعضای شورای شهر و جمع کثیری از خانواده های شهدا جانبازان ازادگان و شهروندان شهر از مقابل منزل شهید به سمت گلزار شهدا صورت پذیرفت.

پیکر مطهر مادر شهید علی تاجیک در حال و هوایی  روانه فرزند شهیدش شد که چشمهای اطرافیان گریان و فریاد های الله اکبر  مردم رساتر از قبل شنیده میشد.مادری که با صبر و استقامت فرزندش را تقدیم نظام مقدس اسلامی کرد تا ریشه های انقلاب مستحکم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی همواره برافراشته شود.

اسدی شهردار فردوسیه در حاشیه مراسم افزود : هر انچه امروز داریم به برکت خون شهدایی است که بی ادعا در راه اعتلای پرچم ایران اسلامی خونفشانی کردند و با یک اشاره آن پیر سفر کرده سر از پا نشناختند ، امروز هم وظیفه ما است که در راستای دفاع از ارزشها و حمایت بی چون و چرا از مقام  ولایت  مسیر عشق و ذوب شدن در ولایت را طی کنیم تا بتوانیم در رکاب امام زمان عج برای حفظ و حراست از اسلام ناب محمدی جان خود را فدا نماییم. 

تعداد بازديد : 124
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir