امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/02/18 - 07:57 كد :91943
برگزاری نمایشگاه ( اقتصاد ، تجارت ، انرژی های نو ) در فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه شهردار فردوسیه خبر داد : پیش بینی تسهیلات بانکی ۲۰میلیون تومانی برای راه اندازی پنل های تولید برق در فردوسیه

شهردار فردوسیه از ایجاد شرایط استقرار پنل های خورشیدی در شهر فردوسیه توسط یک شرکت سازنده و همچنین از تصویب مصوبه ایی جالب توسط شورای اسلامی شهر فردوسیه درراستای خرید آسان پنل های خورشیدی برای عموم شهروندان شهر فردوسیه خبر داد وافزود : با توجه به برگزاری نمایشگاه اقتصاد ،تجارت و‌انرژی های نو در فردوسیه و حضور شرکتهای مختلف و‌داخلی و همچنین هماهنگی های که انجام پذیرفت مصوبه ای توسط شورای اسلامی شهر فردوسیه مصوب شد که در صورت استفاده شهروندان از پنل های خورشیدی برای تامین برق مورد نیازشان این عزیزان را به بانک مهر معرفی تا بتوانند تسهیلات مربوط به آن را دریافت کنند . اسدی ادامه داد : طبق پیش بینی کارشناسان ما برای راه اندازی یک پنل خورشیدی خانگی احتیاج به 27 میلیون تومان هزینه است که با هدف تشویق و ایجاد شرایط انگیزشی برای مردم تسهیلاتی 20 میلیون تومان با سود بسیار پایین برای این موضوع با بانک عامل در نظر گرفته شده تا مردم بتوانند با شوق بیشتری نسبت به این موضوع اقدام کنند . وی افزود : همچنین برای ترغیب بیشتر مردم نیز اداره برق اعلام آمادگی کرده است که در صورت عدم استفاده برق تولیدی توسط شهروندان ، بدق تولیدی مازاد مصرف آنها را خریداری می کنند که از سویی دیگر شرکت سازنده نیز تعهدات لازم را برای ضمانت درست و خدمات پس از فروش را داده تا شهروندان با خیال راحت بتوانند از امکانات آن استفاده کنند . شهردار فردوسیه تصریح کرد : از همه شهروندان عزیز شهر فردوسیه درخواست می کند از این امکان خوب و خدما ت طلایی بهره کافی را ببرند که با انرژی های نو و کم هزینه برق مصرفی خود را تامین کنند تا به حیات و سرسبزی و آیندمان و زمین و محیط زیست فرزندانمان و آینده گان احترام بگذاریم .

تعداد بازديد : 214
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir