امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/02/24 - 12:56 كد :91944
نمایشگاه اقتصاد ، تجارت و انرژی های نو در شهر فردوسیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : برای اولین بار همراه با مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی نماشگاه ( اقتصاد ، تجارت و انرژی های نو ) در شهر فردوسیه بهشت شهرستان شهریار برگزار شد

در این همایش و نمایشگاه اقتصادی که جمع کثیری از شهروندان ، خانواده های معظم شهدا ، روسای ادارات شهرستان شهریار ، استان تهران و برخی مسولین کشوری حضور داشتند . که پس از خیر مقدم گویی شهردارفردوسیه  ، حاج حسن قشقاوی  ( مشاور ویژه وزیر امورخارجه ) در راستای اهداف نمایشگاه به ویژه تاکید بر تحقق منویات حضرت ایت الله خامنه ای بالاخص شعار حمایت از کالای ایرانی وموقعیت ارزنده  ایران اسلامی در سطح بین المللی مطالبی را ایراد فرمود و فعالین اقتصادی و مدیران شرکت ها ، مراکز تولیدی و کارخانجات را به تاسی از عنایات ائمه اطهار در حوزه فعالیت اقتصادی توصیه نمود سپس دکتر گرزین مدیر کل فنی و حرفه ای استان تهران نیز در ادامه برنامه به اهمیت کاروزی و اشتغال زایی تاکید نموده و جدیت در تغییر رویکرد خانواده ها را به هم افزایی در راستای کار عملی و علمی فرزندان را تاکید نمود .

همچنین در ادامه مهندس نظری معاونت ستاد بحران کل کشور در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این نمایشگاه به مبحث تغییر اقلیمی جهان و به ویژه ایران اشاره نمود و تاکید بر مسیری مناسب در حفظ محیط زیست و مقابله با بحران کم آبی و دیگر موارد دانست .

 

 

تعداد بازديد : 225
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir