امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/03/10 - 10:32 كد :91945
ششمین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ( اختصاصی شهر فردوسیه ) برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : یکی از اقدامات بسیار در خور و خوب فرمانداری شهریار در راستای مشکل سنجی بهتر و رفع عملی و اجرایی مشکلات شهر ها برگزاری جلسات شورای اداری در شهر های مختلف شهرستان شهریار است که این هفته اختصاص به شهر فردوسیه داشت .

در این جلسه که با حضور آقای مهندس طاهری فرماندار ، مهندس محمودی نماینده مجلس و حاج آقا سالمی امام جمعه محترم شهرستان و همچنین معاونین فرماندار و روسای ادارات ، شهردار و اعضای شورای شهر فردوسیه برگزار شده بود ، شهردار فردوسیه ضمن تقدیر و تشکر از حضور و برگزاری این جلسات در شهر های مختلف به ویژه شهر فردوسیه گفت : شهر فردوسیه یکی از مناطق تحت پوشش شهرستان شهریار است که با توجه به اینکه آخرین منطقه ای بود که از تجمیع چهار روستا به شهر تبدیل شد با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم میکند . وی در ادامه با اشاره به برخی مشکلات شهر فردوسیه افزود : مشکلات شهر فردوسیه در حوزه های مختلف محیط زیست ، معابر ، حریم رودخانه ها ، ایستگاه تاکسی ها ، سوله بحران و ... است که امید واریم در این جلسه تصمیمات مناسبی در این راستا اتخاذ شود . شهردار فردوسیه همچنین در ادامه گفت : یکی از مشکلات شهر فردوسیه عدم سند دار بودن املاک شهر است که مردم را با مشکلات زیادی روبرو کرده است که امید وارم با هماهنگی هایی که انجام شده در این راستا ،اقدامی در خور را برای راحتی و آسایش مردم انجام دهیم . وی همچنین با اشاره به مشکلاتی که در شهرک ثامن الائمه وجود دارد گفت : امید وارم با دست به دست دادن شهرستان بتوانیم امکانات لازمی را برای این منطقه ایجاد کنیم تا شهروندان این شهرک 6000 نفری از امکانات لازم برخوردار شوند. وی همچنین به مشکلاتی که در حریم رود خانه شهر فردوسیه پیش آمده است گفت : در بخشی از حریم رود خانه یوسف آباد شاهد پیشروی افراد سود جو برای مالک شدن زمین های رودخانه هستیم که امید وارم با اقدامات اساسی که در این راستا انجام خواهد گرفت جلوی این اتفاق گرفته شود . وی همچنین ریختن نخاله و حضور معتادین و متجاهرین و برخی از مسائل دیگر را در این منطقه حائز اهمیت دانست و خواستار تصمیم لازم در این خصوص شد . شهردار فردوسیه در ادامه سخنان خود همچنین به بررسی رفع مشکلات به وجود آمده از کانال منشعب از رودخانه شاد چای برای شهر فردوسیه گفت : در این راستا اقداماتی انجام گرفته است که با همکاری فرمانداری و مسئولین ذیربط بتوانیم در این راستا قدم های مثبت برای احیای آن برداریم . شهردار فردوسیه همچنین از آموزش و پرورش درخواست نمود تا با جابجایی مدرسه با هنر در راستای بازگشایی مسیر بلوار امام خمینی (ره) در محله عبد آباد اقدامات لازم را انجام بدهد و اعلام آمادگی کرد که شهرداری فردوسیه میتواند در قبال این کار مدرسه ای را در مکانی دیگر با تجهیزات کامل در عوض واگذاری مدرسه شهید با هنر توسط آموزش و پرورش به شهرداری اقدام نماید . وی همچنین در ادامه سخنان خود از مشکلات روشنایی تیر های برق و برداشتن از معابر سطح شهر ، ایجاد مسیر های مناسب درون شهری و برون شهری برای تاکسی ها ، رفع مشکلات در حوزه مخابراتی شهرک شهرداری و نو سازی بافت فرسوده سخنانی را به میان آورد و در ادامه فرماندار شهریار با استماع این گزارش نسبت به تک تک این موارد از روسای ادارات توضیحات لازم را خواست و خوشبختانه در ادامه تصمیمات لازم در خصوص رفع این موانع گرفته و صورتجلسه لازم تدوین و در جهت انجام آن تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

تعداد بازديد : 150
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir