امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/06/20 - 11:00 كد :92027
آئین اختتامیه نخستین هفته فرهنگی شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه ؛ با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، معاونین فرماندار، شهرداران، دهیاران، معاونین فرهنگی اجتماعی شهرداری های، روسای ادارات و دستگاه ها و فعالان فرهنگی و هنری، آئین اختتامیه نخستین هفته فرهنگی شهرستان شهریار برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این مراسم فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار و رئیس ستاد برگزاری نخستین هفته فرهنگی شهرستان شهریار گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط شهرداریها، دهیاری ها و ادارات و دستگاه ها در هفته فرهنگی ارائه نمود.
در بخش دیگری از این مراسم مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر وجود ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در سطح شهرستان در بخش های مختلف گفت: برگزاری هفته فرهنگی در شهرستان شهریار نشان داد که در همه بخش ها مخصوصا در بخش فرهنگی و هنری ظرفیت های بسیار بالایی وجود دارد که با تلاش و کوشش و با اراده می توان آنها را به فعلیت رساند.
فرماندار شهرستان شهریار ضمن تقدیر از همه شهرداری ها، دهیاری ها، شوراها، ادارات و دستگاه ها و مسئولان ستاد برگزاری هفته فرهنگی در برگزاری موفقیت آمیز این هفته اظهار داشت: شهرستان شهریار با برگزاری برنامه های متنوع و مختلف در همه ایام هفته فرهنگی و در تمامی شهرها و روستاها و در همه گستره جغرافیایی شهرستان توانست یکی از بهترین اقدامات و برنامه ها را به نمایش بگذارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار گفت: با برنامه ریزی های انجام شده می بایست این هفته فرهنگی در طول سال و به صورت فصلی و یا ماهیانه تداوم یابد تا با افزایش نشاط اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگی به توسعه همه جانبه شهرستان کمک کنیم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از فعالان فرهنگی در برگزاری برنامه های هفته فرهنگی به ویژه علیرضا اسدی شهردار فردوسیه ، معاونت فرهنگی اجتماعی و دست اندرکاران مجموعه حوزه فرهنگی تقدیر و لوح سپاس اهدا گردید 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 207
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • دهه کرامت گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir