امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/07/02 - 11:06 كد :92038
زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس شهر فردوسیه نواخته شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : با حضور مهندس رسولی ریاست شورای اسلامی فردوسیه ، فسا عضو شورای اسلامی ریاضی پور معاونت اداری مالی شهرداری مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدرسه ابراهیم 3 با حضور دبیران و دانش آموزان برگزار گردید

رسولی رئیس شورای اسلامی فردوسیه در آیین آغاز سال تحصیلی مدارس شهر فردوسیه  علم و معنویت را دو بال انسان برای رشد و پیشرفت عنوان کرد و گفت: فرموده پیامبر(ص) اگر علم در ثریا و آسمان باشد و از دسترس انسان خارج باشد، ایرانی ها به آن دسترسی پیدا می کنند. 

مهندس مرتضی رسولی رئیس شورای اسلامی فردوسیه با تسلیت ایام ماه محرم و سوگواری امام حسین(ع) و نیز گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: خانواده شهدا بهترین الگو برای جامعه امروز ما هستند و بعد از گذشت هزار و 400 سال از قیام امام حسین(ع) همان الگو را به ما نشان دادند.
وی افزود: استقامت در راه خدا و حفاظت از دین، خود و خانواده، میهن و عزت های الهی از جمله الگوهایی است که خانواده شهدا به تاسی از واقعه عاشورا به ما معرفی کردند.
وی دانش آموزان را به داشتن عزم راسخ و اراده قوی در تحصیل توصیه کرد و گفت: برای رشد و پیشرفت کشور شما دانش آموزان باید با اراده قوی و تصمیمات صحیح، عزم راسخ و همت کار کنید چراکه آینده مملکت ازآن شماست.


گفتنی است در پایان این مراسم نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی به طور نمادین توسط جابر فسا عضور شورای اسلامی شهر به نمایندگی از مسئولین انجام گردید 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 242
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir