امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/07/15 - 11:36 كد :92046
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه به مناسبت آغاز هفته ناجا
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : مهندس مرتضی رسولی رئیس شورای اسلامی فردوسیه در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند

در این پیام آمده است : نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران این حافظان نظم و امنیت درتاریخ معاصر قرین با شجاعت، دلاوری  وایثارگری غیورمردانی است که باتوکل به خداوند متعال، درایجاد     امنیت وآسایش مردم باتلاش فراوان موفق شده اند گامهای بلندی در جهت افزایش رضایت عمومی، کاهش جرائم سازمان یافته و حفظ امنیت بردارند.

استفاده هوشمندانه از ظرفیت‌ نهادهای مردمی در تولید ارتقای امنیت اجتماعی نیل به توسعه همه جانبه و پایدار را  در جامعه افزایش میدهدکه خود سبب می گردد درسایه این  امنیت،فعالیت‌ها با قدرت وسرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی، تاثیر زحمات مخلصانه این قشر تلاشگر جامعه است.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاشهای ارزنده و عملکرد  مؤثر کلیه فرماندهان،کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی غرب استان تهران ، شهرستان شهریار و به ویژه شهر فردوسیه  که با استعانت از درگاه خداوند متعال وتدبیرشایسته در دولت  تدبیر و امید با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت کشور را در زمینه پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایند تقدیر و تشکرمی نمایم.

رجای واثق داریم در پرتو عنایات باری تعالی،ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) وبا استعانت از آرمانهای بلند و  ملکووتی بنیانگذار   کبیر انقلاب حضرت اما خمینی (ره)  و    منویات مقام معظم رهبری ( دامت برکاته)،  همواره  پر صلابت و مصمم در پیشبرد اهداف عالی     ایران اسلامی ، تامین امنیت شهروندان  محقق گردد.

تعداد بازديد : 201
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir