امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/07/25 - 12:09 كد :92052
مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری فردوسیه انجام شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : آیین تجلیل از ایثار و جان فشانی آتش نشانان زحمت کش شهرداری فردوسیه شب گذشته توسط شهرداری برگزار و طی آن از خدمات و از خودگذشتگی پرسنل آتش نشانی با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آمد .

این مراسم که با حضور مسئولین ، معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه ، مسئولین واحد های شهرداری ، معاونین شهردار ، خانواده های پرسنل خدم و زحمت کش آتش نشانی برگزار شده بود ، در ایتدا مهندس مرتضی رسولی ضمن خیر مقدم گویی به جمع حاضر افزود : آتش نشانان افرادی با خلوص نیت و درجه ی بالایی از ایثار و از خودگذشتگی هستند که در هنگام وقوع حوادث بی محابا از مشکلات و آسیب ها ، برای کمک به همشهریان و همنوعان خود تلاش می کنند .

وی افزود : آتش نشان نه یک شغل که نهایت ایثار است  چرا که در یک حادثه ی آتش سوزی هنگامی که همه در حال فرار و خارج شدن از مهلکه هستند این آتش نشان است که فداکارانه برای خاموش کردن آتش و بازگشت آرامش به خانواده ها تلاش می کند .

همچنین شهردار فردوسیه در حاشیه این مراسم در مصاحبه ای گفت : با توجه به سنگینی کار، تعهد بالای کارکنان ستودنی است و با بیان اینکه وجدان کاری موجب انجام صحیح وظایف توسط کارکنان آتش نشانی است و تدبیر،چابکی و تشخیص به موقع از ویژگیهای آتش نشان موفق است که باید سرلوحه فعالیتها قرار گیرد.

وی با بیان  اینکه آتش نشانی شغلی با عشق، اعتقاد و از خودگذشتگی است روز آتش نشان بهانه ايست برای تجليل از آنان که در ميان شعله های آتش، پيام آور ايستادن هستند.ايمني را مصونيت در برابر آسيب هاي ناشي از حوادث، اعم از طبيعي و غيرطبيعي معنا کرده اند

در ادامه اين مراسم ، یوسف زارعی   مسئول آتش نشاني شهرداري فردوسیه  نیز به ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های واحد آتش نشاني طی یکسال گذشته و برنامه های پیش رو پرداخت .در پایان این مراسم از تمامی پرسنل واحد آتش نشاني با اهدای لوح تقدیر و هدايايي قدردانی شد.

تعداد بازديد : 170
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir