امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/08/07 - 22:03 كد :92058
پیام تبریک مهندس مرتضی رسولی رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه به مناسبت کسب مقام سوم کشتی جهان توسط مهدی علیاری قهرمان ارزنده شهر فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : مهندس رسولی رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه در پیامی کسب مقام سوم کشتی جهان توسط مهدی علیاری قهرمان ارزنده شهر فردوسیه را تبریک گفتند
در این پیام آمده است: 
کشتی گیر ارزنده و با استعداد کشور فرزند شهر فردوسیه توانست در مسابقات کشتی جهانی مقام سوم کسب نماید 
به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری فردوسیه : در وزن 97 کیلوگرم مهدی علیاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 4 بر یک سلیمان دمیرجی از ترکیه را شکست داد. وی در دور سوم مقابل موسی اولویف دارنده مدال نقره جهان از روسیه با نتیجه 4 بر یک شکست خورد. و با توجه به پیروزی این کشتی گیر مقابل الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان و راه یابی به فینال، علیاری به گروه بازنده ها رفت. وی ابتدا در این گروه با نتیجه 9 بر صفر بکسلطان محموداف از قرقیزستان را شکست داد و در کشتی دوم مقابل لویلیس پرز مورا از ونزوئلا با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و راهی دیدار رده بندی شد. علیاری در دیدار رده بندی با توجه به حاضر نشدن آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از کشور ارمنستان به مدال برنز رسید.
مهندس مرتضی رسولی رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه ضمن تبریک به این قهرمان و پهلوان کشور وخانواده ایشان و شهروندان شهر قهرمان پرور فردوسیه از صمیم قلب  کسب مدال‌های بیشتر در جایگاه های دیگر را برای ورزشکاران شهر فردوسیه آرزومند شدند.
تعداد بازديد : 98
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir