امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/09/06 - 11:13 كد :92074
پیام تبریک رئیس شورای شهر فردوسیه به مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : مهندس رسولی ریاست شورای اسلامی شهر فردوسیه در پیامی انتصاب محمد صیدلو فرزند شهرستان شهریار به سمت مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تبریک گفتند
در متن این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
برادر گرانقدر جناب آقای محمد صیدلو
 
با سلام و تحیات وافر
 
تعلیم و تعلم از مواهب الهی به پیامبران و امامان معصوم(ع) و اولیای صالح برای رهایی بشریت از گمراهی و یافتن راه هدایت و رستگاری است.
معلمان و استادانی که علم و ایمان به ضمیرهای پاک جوانان و نوجوانان حک می کنند و سیاهی جهل و نادانی را از دلها می زدایند و جرعه زلال دانایی را در روان بشر جاری می سازند و دانایی و آگاهی و ارتقای سطح بینش و دانش، اساس تعالی و پیشرفت شخصیت والای انسانی را تشکیل می دهد.
 
بدینوسیله انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران که نشان از درایت وتعهد،کارآمدی و لیاقت آن بزرگوار در عرصه های خدمت صادقانه به نظام تعلیم وتربیت وخدمت به فرهنگیان،فرهیختگان ودانش آموزان این مرزوبوم است تبریک عرض نموده ،با عنایت به شناخت و آشنایی چندین ساله از مدیریت جهادی وتوانمند توام با تجارب برجسته وگرانقدر حضرتعالی رجاء واثق دارم حضور ارزشمندتان در این عرصه موجبات ارتقاء وپیشرفت مجموعه آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران را رقم خواهد زد.
از درگاه حضرت سبحان تداوم تعالی وتوفیق سعادت را از صمیم قلب و عزت و توفیق همه سکانداران تعلیم و تربیت و سربلندی همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در راستای تداوم راه امام (ره) و شهیدان همیشه شاهد، تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله) مسئلت می نمایم. و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمت همراه با عزت و سربلندی و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی عرصه آموزش و پرورش در راستای اهداف عالی دولت محترم تدبیر و امید تمنا دارم.
مرتضی رسولی
رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه
تعداد بازديد : 111
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir