امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/09/08 - 22:38 كد :92076
برگزاری یاداوره شهدای بسیج کارمند شهرستان شهریار درفردوسیه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : اولین یادواره شهدای کارمند ادارات شهرستان شهریار به میزبانی شهر فردوسیه در سالن ورزشی این شهر برگزار گردید.دراین یادواره که با حضور مسئولین و خانواده معظم شهداء ومردم شهید پرور شهر فردوسیه و شهرستان شهریار برپا شد.
 سرهنگ یامینی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهریار ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین با اشاره به نقش والای شهدا در جنگ تحمیلی به یادآوری و رشادتهای این شهیدان درهر زمان و مکان تاکید نمودند
. در ادامه این یادواره سردار نورالهی جانشین فرمانده  دانشگاه امام حسین (ع) در ابتدای سخنان خود با اشاره به دلاور مردیها وازجان گذشتگیهای رزمندگان اسلام گفت شهدا پایه های معرفت و گنجهای ارزشمندی هستن همه باید رهرو و ادامه دهنده آرمان  آنها باشیم. 
وی با اشاره به آمار و ارقام شهدای جنگ تحمیلی احیای فرهنگ شهادت طلبی و وقایع 8 سال جنگ تحمیلی در نسل جدید یکی از مهمترین اهدافی است که باید بر آن  تکیه کردو جوانان باید با حضور در این یادواره ها که هدف از آن احیای تفکر انقلابی و تبیین آرمانهای امام خمینی (ره) بیشتر حضور پیدا کنند . 
گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده شهید پناهی فرجام که بعنوان شهید شاخص کارمند شهرستان شهریار انتخاب شده  بود  با حضور مسئولین تجلیل بعمل آمد 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 119
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال 97 حمایت از کالای ایرانی
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir