امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1397/12/15 - 12:58 كد :92145
برگزاری جلسه هماهنگی شهر یار مهربان در شهرداری فردوسیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : با حضور فرنیانپور معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان شهریار،علیرضا اسدی شهردار، اعضا شورا و معاونین شهردار فردوسیه جلسه هماهنگی شهر یار مهربان جهت ایجاد و ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی در دفتر شهردار فردوسیه برگزار شد
در این جلسه فرینانپور ضمن بیان طرح شهر یار مهربان که در شهرستان شهریار با محوریت فرمانداری این شهرستان برگزار می شود گفت: ایجاد و برگزاری این مهم یکی از تصمیمات مهمی است که با تاکید فرماندار شهرستان شهریار صورت گرفته است. و در شهرهای مختلف شهرستان شهریار این طرح در حال بررسی و اجراست که شهر فردوسیه نیز از این جهت مستثنی نبوده و المانهایی در جهت ایجاد این مهم باید در نظر گرفته شود 
شهردار فردوسیه نیز ضمن ابراز خرسندی از این طرح گفت:شهرداری فردوسیه سعی می کند با طرحهایی که دراین خصوص جهت ترغیب مردم و ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در سطح شهر در نظر دارد. 
در راستای این مورد مهم اقدامات لازم انجام دهد و همچنین المانهای لازم را در راستای این موضوع تعریف وجهت  تصویب به شورای اسلامی شهر فردوسیه ارسال نماید. 
در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر فردوسیه نیز با بیان این که یکی از مهمترین مسائل فرهنگی امروز تغییر مردم به فرهنگ کتابخوانی گفت: شورای اسلامی تمام تلاش خود را در راستای اجرای این طرح  انجام خواهد داد و تا تعامل لازم سعی خواهیم کرد که دراین طرح  اولویت برنامه فرهنگی این شهر قرارگیرد.
گفتنی است طرح شهر یار مهربان در شهرستان  شهریار چند وقتی است  آغاز شده است و تمام شهرهای این شهرستان طرحهای خود را ارائه و اجرائی خواهند نمود .   
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 62
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • حلول ماه رمضان مبارک باد
  • حلول ماه رمضان مبارک باد
  • حلول ماه رمضان مبارک باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir