امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1398/03/13 - 08:56 كد :92200
"سفره احسان شورا و شهرداری فردوسیه با حضور جمعی از شهروندان"
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : سفره احسان شورای شهر و شهرداری فردوسیه با حضور جمعی از شهروندان در تالار پذیرایی چهلستون برگزار گردید.
این مراسم با اجرای امامی از مادحین اهل بیت (ع) پیگیری شد و در ادامه مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ضمن تقدیر از برگزارکنندگان برنامه (مجموعه شورای شهر و شهرداری فردوسیه)، اشاره ای به برکات ماه مبارک رمضان کرد و گفت ماه رمضان ماه برکت است. وقتی وارد ماه رمضان می شویم و باید از مغفرت پروردگار غافل نشویم و به لطف پروردگار امیدوار باشیم.
طاهری افزود: مهمترین موضوع نسل بشر و بشریت این است که بجز خودمان برای دیگران خیر بخواهیم و در تلاش باشیم که از موقعیت خود برای رفع مشکلات همنوعان خود استفاده کنیم. این شالوده خلق بشریت است و موضوع محوری خلقت بشر.
فرماندار شهرستان شهریار در ادامه گفت:  شخصیتی مانند بنیانگذار جمهوری اسلامی که عمر خویش را در کمک و یاری به جامعه بشری سپری کرد، هرگز فراموش شدنی نیست و نام این بزرگان در تاریخ خواهد ماند.
وی افزود: خداوند توفیق عطا فرماید تا مانند این بزرگان مثمر ثمر باشیم. 
فرماندار شهرستان شهریار در ادامه خاطرنشان کرد: در این روزهای پایانی این ماه پر فصیلت از پروردگار بخواهیم که همه ما را رهروی این عزیزان کند.
طاهری افزود: در سیل اخیر مجموعه شهرداری فردوسبه با حضور به موقع در مناطق سیل زده حضوری قدرتمند داستند و آنگونه که باید به وظیفه خود عمل کردند و این همان موثر بودن است.
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری فردوسیه در سال گذشته علیرغم مشکلات اقتصادی توانست پروژه های قابل ملاحظه ای را به اجرا در آورد که مورد رضایتمندی سهروندان قرار گرفت
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 109
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • محرم
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir