امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1398/05/28 - 09:39 كد :92245
دیدار اعضای شورا با ورزشکار حادثه دیده در شهر فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : با حضور جابر فسا عضور شورای اسلامی شهر فردوسیه و هیئت همراه از آقای ناصر گماری ورزشکاری که در حین تمرین دچار حادثه شده بود عیادت و دیدار بعمل آمد
در این دیدار که با حضور ایشان و هیئت همراه در منزل مسکونی این ورزشکار برگزار شد ، جابرفسا ضمن تاکید بر ضرورت توجه به ورزش و ورزشکاران شهر فردوسیه را یکی از قطب های اصلی ورزش پروری در شهرستان شهریار و حتی استان تهران عنوان نمود و گفت : شهر فردوسیه خوشبختانه از نخبگان و ورزشکاران بسیار نام آشنا و مدال آور تشکیل شده است و این افتخاری برای شهرستان شهریار است .
در شهر ما کشتی گیران فرنگی ، پرورش اندام کاران و ورزشکاران مجربی از رشته های رزمی داریم که شاید در نوع خود جز قهرمانان ملی محسوب می شوند و این نشانگر نیل جوانان به سکوهای بلند جهانی و آسیایی بوده است و توجه به این عزیزان جز وظایف ما محسوب می شود .
عضوشورای اسلامی شهر فردوسیه  ادامه داد : ما در شهرستان شهریار از ورزشکاران باتجربه بهره می بریم و آقای ناصر گماری  نیز از موفقان رشته کاراته در شهر فردوسیه است که متاسفانه حادثه ای باعث شد ایشان زمین گیر شوند اما امیدواریم به زودی ایشان بهبود و با قدرت در سکوهای بلند و رفیع رشته کراته افتخارات بزرگ را برای کشورمان بیافریند
 
تعداد بازديد : 160
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال رونق تولید گرامی باد
  • شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی تبریک و تسلیت باد
شهردار فردوسیه

عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir