امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/04/24 - 08:22 كد :92351
ضدعفونی معابر و مراکز پرتردد شهر فردوسیه انجام می شود
شهردار فردوسیه از ضدعفونی مجدد معابر و مراکز پرتردد شهردر روزهای اخیر خبر داد و گفت: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در هفته های اخیر، ضدعفونی و گندزدایی معلبر اصلی و اماکن پرتردد شهر فردوسیه در دستور کار قرار گرفت و این عمل در چند نوبت در سطح شهر صورت می گیرد .
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، اسدی در ادامه افزود: عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر همچون ماه های گذشته با همکاری شهرداری و نیروهای جهادی بسیج حوزه 6 حر بن ریاحی و همچنین دیگر شهروندان داوطلب به نحو احسن انجام گردید و در این راستا جا دارد که از تلاش کلیه عزیزان تشکر ویژه داشته باشم.
شهردار فردوسیه خاطرنشان کرد: عملیات انجام شده در راستای ارتقای سلامت شهروندان و در مراکز و نفاط پرتردد شهر بویژه اماکن عمومی از قبیل بانک ها، نانوایی های تمام نقاط شهر، مراکز درمانی، ناوگان حمل و نقل عمومی و... انجام گردید.
این مسئول در پایان افزود: شهرداری فردوسیه در راستای حفظ سلامت شهروندان در مقابل ویروس کرونا از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید و همگام با نیروهای داوطلب شهری و بسیجیان غیور، نسبت به ضدعفونی معابر و نقاط متمرکز شهر به این مهم خواهد پرداخت، اما از شهروندان گرامی نیز انتظار می رود تا حد امکان با ماندن در خانه از شیوع این ویروس جلوگیری نمایند. اما در صورتی که جهت انجام امور خویش مجبور به خروج از منزل و حضور در مراکز پرتردد هستند، شایسته است نسبت به رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک اهتمام ورزیده و نسبت به کنترل شیوع این ویروس منحوس مشارکت همیشگی خویش را داشته باشند.   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 244
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir