امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/06/28 - 08:25 كد :92364
تقدیر استاندار تهران از مدیر روابط عمومی شهرداری فردوسیه
️همایش تجلیل از روابط عمومی های فعال ، سرآمد و تلاشگر استان تهران با حضور محسنی بندپی استاندار تهران ، معاونین ایشان و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران و جمعی از مسئولین روابط عمومی های دستگاهها و شهرداری ها برگزار گردید .
در این همایش از مصطفی سهرابی مدیر روابط عمومی شهرداری فردوسیه در راستای عملکرد مطلوب و مناسب در حوزه های مختلف بعنوان روابط عمومی تلاشگر در بین شهرداری‌های استان تهران تقدیر و ایشان از دست محسنی بند پی استاندار تهران لوح تقدیر خود را دریافت نمود .
 
دکتر محسنی بندپی استاندار تهران در بخشی از این مراسم به نقش بی بدیل روابط عمومی ها در انعکاس عملکرد واقعی و نحوه مطلوب خدمت رسانی به افکار عمومی و همچنین پیگیری مطالبات مردم از مسئولین و مدیران اساره داشت و از مجموعه روابط عمومی شهرداری ها خواست در این راستا با جدیت تلاش و کوشش داشته باشند .
دکتر بندپی در ادامه با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی شهرداری ها در ترسیم خدمات ارائه شده و افزایش سطح رضایتمندی مردم از زحمات آنها تقدیر و تشکر کرد.
 
شایان ذکر است؛ در این مراسم از تلاش و عملکرد مطلوب  مصطفی سهرابی مدیر روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه و برخی دیگر از مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تقدیر گردید.
 
ذکر این نکته نیز ضرورت دارد؛ در این مراسم عملکرد روابط عمومی های سرآمد و تلاشگر شهرداری های استان تهران، با محوریت ارزیابی گزارش عملکرد یک ساله روابط عمومی ها، شرکت و فعالیت در نشست های هم اندیشی مدیران روابط عمومی، فعالیت در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، ارائه آمار کمی و کیفی ارسال اخبار به پایگاه اطلاع رسانی و فضای مجازی در سال 98 مورد رصد و پایش قرار گرفت و از آنها تقدیر بعمل آمد.
 
در همین راستا، مصطفی سهرابی ضمن اشاره به فعالیت های این حوزه در سال گذشته گفت: حمد و سپاس پروردگار یکتا را که توانستیم با تلاش همکاران خود در مجموعه روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه و همچنین بهره مندی از رهنمودهای جناب محمدرضا کرمی مدیر فرهنگی- اجتماعی و ورزشی شهرداری و بویژه حمایت های بی دریغ شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر فردوسیه نسبت به انجام فعالیت های این حوزه از هیچ کوششی دریغ نکرده و با تمام توان در راستای اهداف مجموعه و رضایتمندی شهروندان گام برداریم.
 
سهرابی افزود: فعالیت های روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه در سال گذشته در یک حوزه خلاصه نمی شود و سعی داشتیم علاوه بر جمع آوری و انعکاس صحیح و بموقع فعالیت های شهرداری، نسبت به انتقال نقطه نظرات و درخواست شهروندان به شهرداری نیز به گونه ای عمل نماییم تا رضایتمندی این عزیزان فراهم گردد.
سهرابی در پایان خاطرنشان کرد: این موفقیت حاصل نمی شد مگر در سایه تعامل بین همکاران دیگر دوایر شهرداری و حمایت های بی دریغ مدیران مجموعه شهرداری و بویژه همکاری و مشارکت شهروندان فهیم شهر فردوسیه که جا دارد از همه بزرگواران تشکر داشته باشم.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديد : 85
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
  • فرا رسیدن ایام محرم تسلیت باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir