امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/07/10 - 08:20 كد :92367
مراسم گرامیداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه
آیین گرامیداشت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی و تجلیل از تلاشگران و جان برکفان آتش نشانی شهرداری فردوسیه با حضور مسئولین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه، در این مراسم که با حضور مهندس عبدالعلی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار، ریاست اداره جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار، قربانی مسئول واحد بحران فرمانداری، علیرضا اسدی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه برگزار شد، از تلاش و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمت کش آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه که در طول یکسال گذشته با حضور و هوشیاری نسبت به تامین امنیت جانی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند، تقدیر بعمل آمد.
علیرضا اسدی شهردار فردوسیه در پایان این مراسم و در گفتگو با واحد خبری روابط عمومی شهرداری فردوسیه نسبت به اهتمام این مجموعه در ارتقای سطح کمی و کیفی واحد اتش نشانی تاکید داشت و خاطرنشان کرد: هر چند نکوداشت و تجلیل از زحمات نیروهای آتش نشانی یکی از اموری است که باید به نحو احس اجرا شود و از زحمات این عزیزان قدردانی گردد، اما مهمترین رسالت و وظیفه ما تامین امکانات سخت افزاری و ارائه آموزش های لازم برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات این واحد است تا علاوه بر خدمات بهینه به شهروندان، نسبت به حفظ جان عزیزان آتش نشان هم گام برداشته باشیم. لذا با حمایت های مجموعه شورای محترم شهر در صدد تامین ملزومات این حوزه هستیم.
اسدی در پایان یادآور شد: جا دارد فرارسیدن هفتم مهر که در تقویم زرین جمهوری اسلامی بعنوان روز آتش نشان نامگذاری شده است، خدمت تمام تلاشگران این حوزه و بویژه نیروهای همیشه در صحنه و پرتلاش آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردوسیه عرض خداقوت و تبریک داشته باشم.
 
تعداد بازديد : 192
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir