امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/07/10 - 08:23 كد :92368
اماده سازی سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه در ایستگاه پایانی
عملیات احداث سالن احتماعات شهرداری با سرعت در حال اجرا می باشد و به زودی آماده بهره برداری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه از اهتمام این مجموعه در آماده سازی و بهسازی سالن اجتماعات شهرداری خبر داد و گفت: همانگونه که در نوبت های قبلی اشاره داشته ام، با توجه به نیاز شهر در برخورداری از مکانی مناسب برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، احداث فرهنگسرای مجهز شهر با توجه به جانمایی مناسبی که صورت گرفته است، در دستور کار شهرداری قرار دارد و بزودی نیز عملیات اجرایی این پروژه بزرگ آغاز خواهد شد. اما در ماه های گذشته با توجه به ضرورت موضوع، عملیات بهسازی و آماده سازی سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه آغاز شد و با توجه به اینکه مراحل پایانی را می گذراند، در روزهای پیش رو، آماده بهره برداری خواهد بود.
اسدی افزود: سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه پذیرای 170 نفر خواهد بود و سعی داشته ایم ضمن رعایت استانداردهای لازم، نسبت به بهره برداری بهینه و حداکثری از فضای موجود در این مکان صورت پذیرد.
وی خااطرنشان کرد: ذکر این نکته ضرورت دارد که عملیات آماده سازی سالن اجتماعات شهرداری با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در آستانه بهره برداری قرار گرفته است و بزودی افتتاح خواهد شد.
شهردار فردوسیه در پایان مجددا اشاره ای به لزوم احداث فرهنگسرای شهر داشت و خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا با توجه به خیل عظیم علاقه مندان و پتانسیل های مستعد فرهنگی و هنری شهر، بتوانیم نسبت به فراهم آوردن امکانات مورد نیاز این عزیزان موفق عمل نماییم ولذا عملیات اجرایی فرهنگسرای بزرگ شهر هرچه زودتر آغاز خواهد شد و با تکمیل آن، شاهد شکوفایی این استعدادها خواهیم بود.
 
تعداد بازديد : 135
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir