امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/07/15 - 08:26 كد :92370
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار (ویژه شهر فردوسیه) برگزار شد
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار (ویژه شهر فردوسیه) با حضور اعضای شورای اداری شهرستان در محل شهرداری فردوسیه برگزار شد.
در این مراسم که با افتتاح سالن اجتماعات شهرداری نیز همراه بود، طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین، اعضای شورای اداری شهرستان، روسای دستگاه های مستقر در شهر فردوسیه، فرماندهان نظامی و انتظامی شهر، علیرضا اسدی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه برگزار شد،
ابتدا اعضای شورای اداری با حضور در سالن اجتماعات جدیدالاحداث شهرداری ضمن اجرای آیین افتتاح، بهره برداری از این سالن را رسما اعلام نمودند.
در ادامه برنامه و با آغاز جلسه، شهردار فردوسیه گزارشی مبسوط از فعالیت های صورت گرفته توسط مجموعه در خصوص مصوبات جلسه گذشته و همچنین تشریح درخواست از مسئولین شهرستان برای رفع مشکلات و معضلات موجود شهر، ایراد سخن نمود.
اسدی در بخشی از سخنان خود به لزوم ورود جدی فرمانداری شهرستان در پیشگیری از انتقال فاضلاب شهرهای بالادستی به مسیل"سیاه آب" (قره چای) که از وسط شهر فردوسیه عبور می کند، را خواستار شد و خاطرنشان کرد: جاری شدن فاضلاب به این مسیر می تواند مشکلات زیست محیطی زیادی برای شهروندان بویژه ساکنین شهرک ثامن الائمه (ع) که در نزدیکی "سیاه آب" (قره چای) زندگی می کنند، فراهم آورد.
شهردار فردوسیه همچنین اشاره ای هم به فاضلاب موجود در انتهای خیابان شهید خلیلی داشت و یادآور شد که عدم پیشگیری از معضلات آن می تواند برای آینده شهر خطرآفرین باشد و مشکلات زیست محیطی بسیاری را رقم بزند.
طرح رفع مشکلات باقیمانده از "پیچ گردو" از دیگر مباحثی بود که شهردار فردوسیه ضمن تشریح مشکلات ترافیکی آن، از نماینده عالی دولت در شهرستان درخواست مساعدت داشت تا با محوریت فرمانداری شهرستان مشکل تعریض و بهسازی این مسیر توسط شهرداری شهریار و با مشارکت شهرداری فردوسیه صورت پذیرد. 
در ادامه جلسه هر یک از اعضای شورای اداری نسبت به موارد مصوبات جلسه قبلی توضیحاتی ارائه نمودند و در پایان نیز مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار بر لزوم اجرای مصوبات قبلی و جدید و همچنین رفع مشکلات موجود در شهر فردوسیه تاکید ورزید.
 
تعداد بازديد : 212
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir