امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/09/18 - 13:25 كد :92378
کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در بین 43 شهرداری استان تهران
مدیر حوزه فرهنگی- اجتماعی شورای شهر و شهرداری فردوسیه ضمن اشاره به کسب رتبه سوم روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری فردوسیه در ارزیابی استانداری تهران، نقش روابط عمومی و حوزه های فرهنگی را اینگونه تشریح کرد و گفت: حوزه فرهنگی- اجتماعی و روابط عمومی در هر اداره یا دستگاهی به عنوان یکی از پایه ها و ارکان مهم مجموعه مدیریتی بشمار آمده و وظیفه و رسالت سنگینی نسبت به سایر حوزه ها بر دوش خود احساس می کند.

 

محمدرضا کرمی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر بسط و گسترش مسائل فرهنگی با رویکرد اسلامی، مجموعه روابط عمومی و حوزه فرهنگی- اجتماعی شهرداری فردوسیه نیز بی وقفه تلاش می نماید تا با تبعیت از خط و مشی و سیاست های جهادی رهبر معظم انقلاب (حفظه ا... تعالی) در راستای اجرای این مهم گام بردارد.
این مسئول در ادامه به نقش مهم حمایت مسئولین از این حوزه اشاره داشت و خاطرنشان کرد: نگاه مدبرانه و ویژه مهندس اسدی شهردار فردوسیه و اعضای محترم شورای اسلامی شهر در جهت تقویت روابط عمومی و حوزه فرهنگی- اجتماعی، نشان از تدبیر والای مدیران شهری و نگرش مثبت این بزرگواران دارد.
کرمی تصریح کرد: روشنفکران و مدیران واقعی اعتقاد بر این دارند که رشد و ارتقای فرهنگ و تمدن اقشار مختلف جامعه، در رشد و تعالی سایر حوزه های اجتماعی تاثیر بسزایی دارد و زیربنا و زیرساخت های اصلی هر کشور و شهری می بایست با مسائل فرهنگی تراز شود. 
از اینرو روابط عمومی به عنوان چشم انداز شهرداری فردوسیه در کنار حوزه فرهنگی- اجتماعی از ابتدای مدیریت شهری مهندس اسدی خدمت بی منت را سرلوحه امورات خود قرار داده و تلاش می نماید تا تاریخی متفاوت نسبت به سال های اخیر از خود به یادگار بگذارد.
مدیر حوزه فرهنگی- اجتماعی شورای شهر و شهرداری فردوسیه در ادامه به برنامه های این مجموعه در پایان دوره شیوع کرونا اشاره کرد و افزود: قطعا غلبه بر ویروس کرونا در کشور و بازگشت جامعه به آرامش قبل از شیوع این بیماری، سرآغاز عصری جدید در عرصه روابط عمومی و مدیریت حوزه فرهنگی اجتماعی شهر فردوسیه خواهد بود و برنامه های ارزنده ای با رویکرد تزریق نشاط و امید در میان شهروندان در دستور کار این حوزه قرار دارد. چرا که شهروندان با فرهنگ و فهیم شهرمان لیاقت بهترین ها را دارند، ولذا تمام سعی و تلاش خود را بر آن خواهیم گذاشت تا در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه های زیرساختی شهرداری گام برداریم.
کرمی در پایان افزود: با توجه به ارزیابی عملکرد شهرداری های استان تهران که توسط مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران صورت گرفت، شهرداری فردوسیه مفتخر به کسب رتبه اول مدیریت بحران و رتبه سوم روابط عمومی ها و امور فرهنگی در بین 43  شهرداری استان تهران گردید که جا دارد ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مجموعه شورای شهر و شهرداری در کسب این موفقیت، افتخار بدست آمده را تقدیم کنیم به روح والامقام شهدای اسلام و انقلاب.
تعداد بازديد : 82
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir