امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 1399/10/16 - 15:11 كد :92383
سوگواره شعر یاس و قاسم در فردوسیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت ام ابیها حضرت زهرا (س) و اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری فردوسیه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریاردر مورخ13/10/99 اقدام به برگزاری مراسم معنوی تحت عنوان سوگواره شعر یاس و قاسم نمود.
این محفل عرفانی که با استقبال بی نظیر شعرای ارزشی شهرستان و شهرهای غرب استان و همچنین شهروندان اهل شعر و ادب مواجه شده بود با تعاریف و تعابیر وصف ناپذیر ادبی در خصوص رشادت ها و دلاوری های فرمانده بی ادعا با اجرای زبان ها و گویش های متعدد آغاز گردید.
در این همایش فرهنگی که ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه حضور داشتند، از پدر بزرگوار شهید احمد فیوج تقدیر به عمل آمد وسپس هر یک از شعرای مجرب اشعار و آثار خود را به اجرا گذاشتند و با تشکیل و حضور خود در این مجلس عرفانی،یکبار دیگر عهد و پیمانی عمیق با اهداف و آرمانهای شهدای انقلاب و اسلام بستند.
اسدی شهردار فردوسیه: زنده نگاه داشتن یاد و نام شهدا را ازوظایف اصلی نهادها و دستگاه مطرح نموده و معتقد بود با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی می بایست ایثارگری های سربازان و فرماندهان غیور ایران اسلامی را به نسلهای آینده انتقال دهیم.
ایشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت بی بی فاطمه زهرا(س) شهید حاج قاسم سلیمانی را فرماندهی خاکی و بی ادعا دانست که خدمت بی منت شعار اصلی این مرد میدان و عمل بود .
در پایان از کلیه شعرا که آثار خود را ارائه نمودند با اهدا لوح تقدیر بعمل آمد 
 
تعداد بازديد : 41
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال جهش تولید گرامی باد
  • سال جهش تولید گرامی باد
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir