امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 99/11/13 - 09:40 كد :92389
بازنگری طرح تفصیلی ، پهنه بندی حریم ، صدور سند مالکیت برای املاک قولنامه ای و تعریض معابر شهر با توافق مالکین در دستور کار شهرداری فردوسیه
به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه : شهردار فردوسیه از بررسی و برداشت وضع موجود املاک توسط شرکت مشاور مسکن و شهرسازی خبر داد و گفت : با پیگیریهایی که از طریق مسکن و شهرسازی تهران بعمل آوردیم پس از گذشت ۱۰ سال از ابلاغ طرح تفصیلی جهت حل مشکل شهروندان محترم موفق به بازنگری این طرح توسط شرکت مشاور شده ایم.
🔹وی ادامه داد : در بحث املاک قولنامه ای نیز با هماهنگی هایی که با بنیاد مسکن و اداره ثبت انجام داده ایم پس از گذشت چندین سال بلاخره موفق به صدور چندین سند مالکیت شده ایم و   مابقی املاک نیز پس از تشکیل پرونده در دستورکار صدور اسناد قرار گرفته اند .
🔹 علیرضا اسدی خاطر نشان‌کرد  : اجرای طرح جامع و طرح تفصیلی شهر در برنامه ریزی مدیریت شهری فردوسیه با جدیت در حال پیگیری است و از آنجایی که این شهر دارای بافت قدیمی با معابر کم عرض میباشد لذا افزایش جمعیت و مهاجرت پذیری آن ، ضرورت تعریض معابر و نوسازی املاک را دوچندان کرده لذا در جهت اصلاح معابر و بهبود عبور و مرور شهری نسبت به تملک تعدادی از املاک و اراضی شهر اقدام نموده ایم.
🔹️وی در پایان‌سخنان خود افزود :  مجموعه مدیریت شهری آمادگی دارد نسبت به هرگونه همکاری در راستای انجام توافقات و  تعریض معابر با حفظ مطالبات مالکین اقدام‌نماید در این راستا جهت رفاه حال شهروندان محترم در چند محور اصلی شهر  موفق به انجام توافقاتی شده ایم که حاصل آن تسهیل در رفت و آمد شهروندان و به ویژه ابادانی شهر خواهد بود
تعداد بازديد : 111
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • شعار سال 1400
  • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir