امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 13100/04/26 - 07:53 كد :92407
شهردار فردوسیه خبر داد: عملیات بهسازی معابر فردوسیه در دستور کار مدیریت شهری
اسدی، شهردار فردوسیه ضمن اعلام این خبر گفت: همواره یکی از درخواست و انتظارات شهروندان به حوزه بهسازی و مرمت معابر اصلی و فرعی سطح شهر برمیگردد که مدیریت شهری فردوسیه این مهم را در دستور کار خود قرار داده و بهسازی معابر سطح شهر آغاز شده است.
 
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، اسدی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جوی مناسب فصول پیش رو، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا عملیات بهسازی معابر به اتمام برسد و تردد شهروندان در معابر مذکور به سهولت صورت بگیرد.
شهردار فردوسیه همچنین در ادامه به اهتمام این مجموعه در جابجایی تیرهای برق مزاحم در معابر اشاره داشت و گفت: وجود برخی تیرهای برق منصوب سنوات گذشته در معابر شهر باعث بروز مشکلات فراوانی در تردد شهروندان شده است که ضرورت دارد با توجه به جمعیت پذیری و گسترش شهر و همچنین حجم روزافزون ترددها، نسبت به جابجایی تیرهای مزاحم اقدام گردد که در این حوزه اخیرا شهرداری ورودی جدی داشته و با تامین تیرهای مورد نیاز در این معابر و همکاری اداره برق شهرستان شهریار در نصب آنها، عملیات جابجایی تیرهای مذکور در حال انجام است.
وی افزود: در حال حاضر جابجایی تیرهای خیابان انقلاب در دست اقدام قرار دارد و در ادامه نیز موارد مشابه در دیگر نقاط شهر شناسایی و نسبت به جابجایی تیرهای آن معابر اقدام خواهیم نمود.
تعداد بازديد : 27
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • شعار سال 1400
  • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir