امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 13100/04/26 - 08:01 كد :92422
بازدید دادستان شهرستان شهریار از واحدهای صنعتی و تولیدی شهر فردوسیه
طی بازدیدی با حضور عسگری پور دادستان شهرستان شهریار،اصیلی بخشدار بخش جوقین،اسدی شهردار فردوسیه از واحدهای تولیدی و صنعتی شهر فردوسیه بازدید به عمل آمد و از نزدیک مشکلات و موانع تولیدی کارخانجات این شهر مورد رصد و ارزیابی دادستان محترم شهرستان شهریار قرار گرفت .
🔹این بازدید در راستای تصمیمات اتخاذ شده در کمیته تسهیل و رفع موانع تولید کنندگان با توجه به پیگیری های دادستان شهرستان شهریار و مدیریت شهری برای رفع مشکلات صنعتگران و واحد های تولیدی شهر فردوسیه صورت گرفته است.
گفتنی است در هفته آینده نتایج این بازدیدها در  جلسه ای برای کمک به تولید و در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و با پیروی از شعار سال جاری(تولید پشتیبانی ها و موانع زدایی ها) کمیته رفع موانع تولید شهرستان شهریار در محل فرمانداری شهرستان شهریار برگزار خواهد شد .
 
🔹شایان ذکر است با توجه به بررسی های صورت گرفته از واحدهای تولیدی و صنعتی شهر فردوسیه توسط دادستان محترم شهرستان شهریار ایشان در حضور تولید کنندگان اعلام نمودند که برای رفع موانع و مشکلات انها در جلسه ی هفته آینده بصورت ویژه پیگیری و حمایت خواهند نمود .
 
ذکر این نکته نیز ضرورت دارد؛ علیرضا اسدی شهردار فردوسیه نیز در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری متذکر شد: کارگروه حمایت از واحدهای تولیدی شهر فردوسیه در شهرداری راه اندازی شده است و قطعا حمایت ویژه از این واحدها در دستور کارگروه مذکور قرار دارد.
 
تعداد بازديد : 37
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • شعار سال 1400
  • شعار سال 1400
شهردار فردوسیه


عليرضا اسدي  (شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir