امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 13100/07/28 - 09:01 كد :92455
️در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر فردوسیه تاکید شد: همت همگانی برای رفع مشکلات و نیازمندی های شهر فردوسیه"
جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر فردوسیه با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین، محمد اصیلی بخشدار جوقین، علیرضا اسدی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر‌فردوسیه بصورت ویدئو کنفرانس همراه با مدیران ادارات و دستگاه های شهرستان شهریار در محل دفتر شهردار فردوسیه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فردوسیه، مرور مصوبات جلسات قبل و همچنین بررسی مشکلات و نیازمندی های شهر در دستور جلسه شورای اداری ویژه فردوسیه بود و ضمن تاکید بر همت همگانی دستگاه های شهرستان در رفع مشکلات شهر مذکور، دستورات لازم در خصوص موارد مطروحه صادر شد.
در این گزارش آمده است؛ جلسه شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر فردوسیه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سرود طنین انداز جمهوری اسلامی آغاز گردید و در ادامه علیرضا اسدی شهردار فردوسیه ضمن تشکر از زحمات مسئولین شهرستان شهریار در رفع مشکلات شهر فردوسیه، به ضرورت پیگیری موانع باقی مانده از پیچ گردو که تکمیل آن نیازمند تعریض بخش دیگری از اراضی مجاور می باشد، لزوم استقرار نمایندگی اداره برق در شهر فردوسیه، پیشگیری از معضلات زیست محیطی احتمالی ناشی از ورود فاضلاب شهرهای شهریار و وحیدیه به رودخانه حاشیه شهر، اهتمام برای تعیین تکلیف حریم تپه های باستانی شهر فردوسیه، رفع موانع موجود در تعریض معبر حاشیه مدرسه شهید باهنر در محله عبدآباد که شهرداری امادگی تخصیص زمین مورد نیاز و همچنین همکاری لازم جهت ساخت مدرسه جایگزین دارد، ارائه راهکار و تمهیدات لازم از سوی دستگاه متولی در پیشگیری از نوسانات برقی و همچنین جابجایی تیرهای برق مزاحم در معابر، رسیدگی جدی به موضوع فاضلاب  شهرک ثامن الائمه (ع)، درخواست مساعدت مجموعه فرمانداری در تامین و تخصیص اعتبارات استانی جهت احداث فرهنگسرای شهر که تامین زمین و همچنین جانمایی و طرح های مورد نیاز این پروژه توسط شهرداری تعبیه شده است، و دیگر مواردی که در زمره درخواست های مردمی در رفع مشکلات بود، اشاره داشت و از مسئولین شهرستان استمداد طلبید.
 شایان ذکر است که در ادامه جلسه مدیران دستگاه های شهرستان شهریار هر یک در خصوص موارد مطروحه توصیحاتی ارائه نمودند و مهندس طاهری نماینده عالی دولت در شهرستان نیز با تاکید بر عزم همگانی در رفع مشکلات مطروحه و تامین نیازمندی های شهروندان فردوسیه از دستگاه های متولی خواست تا این مهم را در اولویت کاری مجموعه خویش قرار دهند.
در پایان نیز موارد، مصوب و دستورات لازم در انجام آنها از سوی فرماندار شهرستان شهریار صادر گردید.
ذکر این‌نکته نیز ضرورت دارد که پس از پایان جلسه، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و هیئت همراه از اتاق پایش تصویری شهر فردوسیه بازدید بعمل آوردند.
 
 
تعداد بازديد : 208
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
  • فرا رسیدن ماه صفر تسلیت باد
شهردار فردوسیه


مهندس رضا شکوري   (سرپرست شهرداري فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir