امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 131/03/01 - 08:36 كد :92536
بررسی طرح جامع شهر فردوسیه با حضور مشاور راه و شهرسازی استان تهران
به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه، صبح امروز جلسه بررسی طرح جامع شهر فردوسیه با حضور مهندس بیگی مشاور راه و شهرسازی استان تهران، مهندس رضا شکوری سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر در محل دفتر شهردار فردوسیه برگزار گردید
این جلسه  در راستای بازنگری طرح جامع شهر فردوسیه صورت پذیرفت و موارد پیشنهادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ مهندس شکوری سرپرست شهرداری فردوسیه در حاشیه این جلسه و در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورا ضمن ابراز رضایتمندی از تشکیل جلسه گفت : با توجه به اینکه طرح های تفصیلی و جامع شهری در یک بازه زمانی مشخص مورد بازبینی مجدد قرار می گیرد، لذا ضرورت داشت تا موارد پیشنهادی طرح جامع شهر فردوسیه در جلسه تخصصی به بحث و تبادل نظر گذاشته شود. از اینرو جلسه با حضور مهندس بیگی مشاور مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران برگزار و نتایج خوبی حاصل شد.
سرپرست شهرداری فردوسیه تصریح کرد: ضرورت دارد تا پس از بازنگری طرح جامع شهری، طرح تفصیلی را هم پیگیر باشیم که اجرایی شدن طرح مذکور در گرو آماده‌سازی ملزومات شهرسازی و تلاش برای نزدیک شدن به استانداردهای لازم شهری است.
بنابراین تشکیل و تدام جلساتی از این دست می‌تواند ضمن بررسی و رفع مشکلات احتمالی، هماهنگی‌های لازم با مشاور طرح در خصوص تامین سرانه‌های مبلمان شهری بویژه در حوزه فضای سبز، آموزشی، فرهنگی، درمانی، خدماتی، مسکونی، تجاری و دیگر سرانه‌های مورد نیاز شهری صورت گیرد تا بتوانیم شهر را به استانداردها نزدیک کنیم.
مهندس شکوری همچنین اشاره‌ای هم به جمعیت روزافزون شهرستان‌ها و شهرهای حاشیه پایتخت داشت و خاطرنشان کرد: با توجه به گرانی مقوله مسکن در شهر تهران بویژه در سال‌های اخیر، شاهد سرریز جمعیت کثیری از پایتخت به سوی شهرستان‌های همجوار هستیم که شهر فردوسیه نیز از این مقوله مستثنی نیست. ولذا ضرورت دارد مباحث زیرساختی و بلندمدت مربوط به تامین سرانه‌های شهری در حوزه ترافیکی و نواحی منفصل مورد بررسی و کارشناسی قرار گیرد تا افقی روشن در انتظار شهر فردوسیه باشد.
 
تعداد بازديد : 97
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
شهردار فردوسیه


مهندس رضا شکوري   (سرپرست شهرداري فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir