امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 131/06/13 - 09:17 كد :92564
جلسه کمیته درآمد شهرداری فردوسیه برگزار گردید
طی نشستی به ریاست مهندس شکوری سرپرست شهرداری باحضور معاونین و مدیران واحدها جلسه کمیته درآمد شهرداری فردوسیه در دفتر شهردار برگزار گردید.
در این جلسه سرپرست شهرداری فردوسیه ضمن تبریک هفته دولت بر همه زحمتکشان نظام و دولتمردان و با گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای با عزت دولت ، درآمدهای پایدار را نقطه عطف پیشرفت و‌ توسعه در شهرها دانست و  گفت: درآمدهای پایدار می تواند بسیاری از اقدامات و‌تصمیم های مدیریت شهری را با برنامه ریزی درست پیش ببرد و‌این نقطه عطف آبادانی و‌ پیشرفت است .
 
وی در ادامه مدیریت هزینه ها را در شهرداری بسیار ضروری دانست و افزود : در راستای پایین آمدن هزینه های جاری همه مسئولین واحدها باید همت خود را به کار گیرند تا بتوانیم ضمن مدیریت آن نسبت به استفاده بهینه از بودجه اقدام نماییم. 
 
شکوری در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: دفترچه عوارض و بودجه شهر توسط مسئولین ذیربط تکمیل و سریعا  ارائه شود تا با بررسی و پایش آن نسبت به ارائه لایحه به شورا و سیر مراحل قانونی آن اقدام نماییم تا انشالله شهروندان در‌ روند کار خود به مشکل برنخورند و حقی از مردم پایمال نگردد .
 
 سرپرست شهرداری فردوسیه در پایان افزود: تلاش همه باید در راستای خدمت به مردم هدایت گردد که امروز نیاز اصلی مردم امید آفرینی و خدمت صادقانه و راستین است.
 
تعداد بازديد : 94
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
  • سال ۱۴۰۱ تولید دانش بنیان اشتغال آفرینی
شهردار فردوسیه


مهندس اميد مهري   ( شهردار فردوسيه)
پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir