امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 131/06/13 - 09:25 كد :92567
مهندس شکوری سرپرست شهرداری فردوسیه:تسریع در انجام امور ارباب رجوع باید در دستور کار مدیریت شهری باشد
مهندس شکوری، سرپرست شهرداری فردوسیه از اهتمام جدی مدیریت شهری در تسریع امور ارباب رجوع در شهرداری خبر داد و در گفتگو با واحد خبر روابط‌عمومی شورای شهر و شهرداری فردوسیه تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام امور این عزیزان در مجموعه شهرداری، از مهمترین اهداف مدیریت شهری است که باید به نحو احسن صورت پذیرد.
مهندس شکوری سرپرست شهرداری فردوسیه افزود: در همین راستا و با هدف جلب رضایتمندی شهروندان و مراجعین به شهرداری، اخیرا واحد پیگیری امور درخواست های ارباب رجوعان در قالب "میز خدمت" در ابتدای ورودی ساختمان شهرداری دایر گردیده‌ است تا ضمن راهنمایی و ارائه رهنمودهای لازم به مراجعین، پیگیری درخواست و مطالبات این عزیزان را نیز برعهده داشته باشد. 
 
مهندس شکوری در ادامه به دیگر برنامه‌های مدیریت شهری در تسریع امور ارباب رجوع اشاره داشت و افزود: همانگونه که متذکر شدم، مجموعه شهرداری در راستای اجرای کامل طرح تکریم ارباب رجوع تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت و تمهیدات لازم برای تحقق این مهم را تدارک خواهد دید.
در همین راستا و با هدف پیشگری از اتلاف زمان مراجعین و همچنین سالم‌سازی و حذف بروکراسی نظام اداری در شهرداری، تجهیز مجموعه به سیستم الکترونیکی در تمام واحدها و بویژه ثبت تمامی درخواست های مراجعین در دستور کار قرار دارد.
سرپرست شهرداری در پایان گفت: ضمن تاکید بر همکاران خود در مجموعه شهرداری بابت تسریع در انجام‌امور ارباب رجوع، از شهروندان فهیم شهر فردوسیه که با برخورداری از روحیه مشارکت، مدیریت شهری را در تمام مقاطع یاری می نمایند، درخواست دارم با ارائه نقطه‌نظرات و پیشنهادات خویش، ما را در اجرای هر چه بهتر این طرح یاری رسانند.
 
تعداد بازديد : 236
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir