امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض
گروه خبري : اخبار تصويردار
تاريخ انتشار : 132/07/03 - 09:45 كد :92936
همزمان با آغاز ماه مهر : زنگ مدرسه در شهر فردوسیه نواخته شد
🔸طی مراسمی با حضور مهندس مصطفی عموزاده شهردار، اعضای شورای اسلامی ، داوودی نماینده اداره آموزش و پرورش شهریار ، رئیس کلانتری فردوسیه، فرمانده بسیج ناحیه شهر فردوسیه، مدیران ، دبیران و محصلان در مدرسه باقرالعلوم محله خاوه فردوسیه همزمان با اول مهر و بازگشایی مدارس زنگ مدرسه نواخته شد .
 
🔸در این مراسم شهردار شهر فردوسیه ضمن تبریک سال نو بر همه آینده سازان کشور اسلامی و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس بر همه مجاهدان ایران اسلامی و یاد و خاطره دلاور مردی‌های رزمندگان و شهدا انقلاب اسلامی گفت: امروز کشورمان به واسطه خون شهدا در فضای آکنده از امنیت و اقتدار به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می‌نماید و با هجمه‌ها و تحریم‌های متعدد دشمن با صبر و ایستادگی مقاومت می‌کند .
 
🔹وی افزود : چشم و نگاه همه ما به علم و تحصیل شما دانش آموزان است تا بتوانید به عنوان آینده سازان کشور راه سعادت، موفقیت خود و آبادانی کشورمان را به بهترین شکل طی نمایید و ما نیز سعی می‌کنیم با رفع مشکلات مدارس در حوزه قانون همراه شما باشیم.
 
🔹 در ادامه این مراسم داوودی نماینده اداره آموزش و پرورش شهریار نیز از حمایت‌ها و تعاملات خوب مجموعه مدیریتی فردوسیه برای افزایش خدمت رسانی در حوزه آموزشی قدردانی کرد و بر افزایش این همگرایی و همکاری تاکید نمود.
 
🔹گفتنی است در پایان این مراسم با نواخته شدن زنگ مدرسه توسط شهردار ، اعضای شورای اسلامی و مسئولین سال تحصیلی جدید در شهر فردوسیه به صورت نمادین آغاز گردید.
🔹 #روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه
 
تعداد بازديد : 52
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir