امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض

بسم الربّ الشُّهداء و الصدیقین


 سال و محل تولد : 2/6/1343 درجزین همدان
میزان تحصیلات : سوم راهنمایی
وضعیت تاهل : مجرد
تاریخ اعزام به جبهه : 1362
یگان خدمتی و مسئولیت : پاسدار وظیفه –آرپی جی زن
نام عملیاتی  که در آن به شهادت رسید : خیبر
تاریخ شهادت : 18/12/1362
نحوه ی شهادت : ترکش توپ
محل شهادت : جزیره مجنون
نشانی مزار شهید : گلزار شهدای فردوسیه
 
وصیت نامه :
ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله بل امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
    اکنون که عازم جبهه هستیم چند کلمه ای را به عنوان وصیت برای شما عزیزانم می نویسم .خداوندا سپاس بخاطرآنکه ما را در موقعیتی قرار دادی که جامعه و محیط ما در حال بیدار شدن از خواب چندین ساله و در حال پیکار با دشمنان خداوند و در حال لبیک گفتن به ندای هل من ناصر سرور آزاد مردان جهان است .
الهی سپاس که جنگ را وسیله ی تقرب ونزدیکی ما به خودت قرار دادی . خداوندا ما را سربازان و پاسدارانی خالص وبا لیاقت به اسلام قرار بده و شما ای دوستانم وای برادرانم نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین ( ع) در میدان نبرد شهید شد . ای عزیزانم مبادا در غفلت بمیرید که علی (ع) در محراب عبادت شهید شد ای عزیزانم مبادا در حال بی تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین با هدف در راه حسین شهید شد. ای مادران مبادا از رفتن فرزاندانتان به جبهه ها جلوگیری کنیدکه فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب( س ) را بدهید که تحمل 72 شهید را نمود .
وشما ای شورا و انجمن اسلامی و شما ای برادران بسیجیحافظ این انقلاب وخون شهدا باشید و سعی کنید باری از دوش این ملت ستم دیده بر دارید و نه خود باری باشید بر دوش این ملت.همیشه شیفته گان خدمت باشید و سعی کنید معلومات خود را در سیاست بالا ببرید و از همه مهمتر سعی کنید ایمان خود را قوی و معنویات را زیاد کنید که اگر ایمان ضعیف باشد از جاده اصلی منحرف خواهید شد و خدارا در اعمالتان ناظر ببینید و طوری رفتار کنید که نمایانگر اسلام باشید چون ملت از شما بیشتر از مردم عادی انتظار دارند  و همیشه رضایت خدارا جلب کنید نه رضایت مردم را...
وشما ای مردم شهید پرور درود و رحمت خدا بر شما باد که با تقوا وایمانی که داشتید پشت ابر قدرتها را شکستید در نماز جمعه ها و جماعتها شرکت کنید که ما بخاطر اینها می جنگیم و همیشه با ارگانها ونهاد ها همکاری کنید و اتحاد خود را حفظ کنید که دشمن در کمین است و هیچگاه دل به این دنیا نبندید که هر کس دل به دنیا بست آخر هم رفت ولی با چه خفت و خواری ای ...  .
ای کسانیکه حرف مرا میشنوید اشخاصی هستند که غیر مستقیم و نا آگاهانه به انقلاب ضربه می زنند اگر میشود آگاهش کنید و اگر آگاه است و این عمل را انجام میدهد دست وی را کوتاه کنید که به این ملت و شهدا خیانت می کند .دیگر عرضی ندارم.
سلیمان عباسی 10/11/62
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی    خمینی را نگهدار
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir