امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض

بسم الرب الشهداء والصدیقین


سال و محل تولد :  19/1/1345 یوسف آباد صیرفی
میزان تحصیلات : سیکل
وضعیت تاهل : مجرد
یگان خدمتی و مسئولیت : سرباز وظیفه
تاریخ اعزام به جبهه : 8 /1363
نام عملیاتی  که در آن به شهادت رسید : والفجر 8بمباران پادگان مریوان
تاریخ شهادت :8/11/1364
نحوه ی شهادت : بمباران هوایی پادگان
محل شهادت : مریوان
نشانی مزار شهید : گلزار شهدای یوسف آباد صیرفی
 
زندگی نامه:
در سال 1345 در یوسف آباد صیرفی متولد شد و در سال 1359 دوره ی ابتدایی را در دبستان هاتف به پایان رسانده و به دوره ی راهنمایی در مدرسه آبان ادامه تحصیل داد و در یال 1363 به خدمت مقدس سربازی رفت.
خاطرات:
خاطره ای از زبان مادر شهید : همیشه سفارش می کرد اگر من شهید شدم حرمت آن را حفظ کنید و آن را بی ارزش نکنید مبادا اگر من شهید شدم گریه و زاری کنید و سفارش کرد آمدید مرا تحویل بگیرید فقط و فقط یا حسین بگو که مبادا دشمنان شاد شوند.

وصیت نامه :
بنام خداوند بخشنده مهربان که در هم کوبنده ی ستمگران و درود به امام زمان و نایب بر حقش امام خمینی و با سلام به تمام شهیدان و با سلام به تمام شهیدان و با سلام به خانواده عزیز.
وصیت نامه ی خود را در تاریخ 30/11/63 بر روی کاغذ آوردم من قابل این نیستم که وصیت نامه بنویسم  . از پدر و مادر و برادر هایم و خواهر مهربان میخواهم که اگر شهید شدم مرا ببخشند و راه مرا ادامه دهند .
و اگر هم شهید نشدم سالم به خانواده ی خود باز میگردم . واگر شهید شدم از تمام رفقا حلالیت مرا بخواهید و کسی از من طلب دارد بدهید . و من از بچه ها که طلب دارم به راه حق ببخشید و نگیرید . مادرم عزیزم بعدا از شهید شدن من از برادرهایم بخواهید که تو را تنها نگذارند. واز قول من از تمام فامیل ها حتما خداحافظی کن و بگو اگر از من ناراحتی داشتند  واگر طلب دیگر دارند مرا ببخشند.
ودر پایان از تو مادر و پدر می خواهم که مرا در طول این 20 سال زحمتی که بر شما دادم مرا حلال کنید. وتو مادر شیر خود را حلال کنی و مادری دلاور و شیر دل باشی مثل مادر های دیگر که شهید های بسیاری داده اند و مادر هایی که پسر هایشان در زیر آتش دژخیمان سوختند و باتلاق لفتادن و یا اسیر شدن مثل آنها باش.
مادر جان سرت را زیاد درد آوردم و زیاد برایت عریضه نوشتم به امید دیدار اگر شهید شدم در بهشت و اگر نه در حرم ابا عبدالله الحسین در کربلا همدیگر را می بینیم. خدا حافظ شما
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir