امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض

بسم الرب الشهداء و الصدیقین

 
سال و محل تولد :  4/6/1340 شمیران
میزان تحصیلات : دیپلم
وضعیت تاهل : مجرد
یگان خدمتی و مسئولیت : پاسدار –فرمانده گروهان
نام عملیاتی  که در آن به شهادت رسید : پاسگاه زید
تاریخ شهادت : 7/5/1361
نحوه ی شهادت : از شهدای تفحصی
محل شهادت : پاسگاه زید
نشانی مزار شهید : چیذر –امامزاده علی اکبر
 
 
وصیت نامه :
اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان امیرالمومنین علی ولی الله .اللهم صل علی محمد وآل محمد
خداوندا چگونه شکر وسپاس تو را گویم چرا که مرا در زمانی قرار دادی که باید برای دین تو به جهاد بروم .چگونه شکر  و حمد تو را گویم لکن منه گنهکار را سرباز امام زمان قرار دادی . چگونه شکر وثنای تو را گویم که امام خمینی را به ما اعطا کردی تا امت اسلامیت را رهبری کند و اسلام و مسلمین را با حول وقوه تو عزت و سرافرازی بخشد .
آری هیچگونه و هیچ زمان قدرت سپاس نعمتهای خداوندی را ندارد و فقط با لبیک گفتن به ندای امامان که گفتن هجوم بیاورید به جبهه ها چرا که عزت اسلام ومسلمین در خطر است. من تکلیفم بود که به جبهه بیایم و ان شا الله خداوند رحمان ورحیم از من قبول کند.
این حرکت جدیدی که در جنوب کشور به وقوع پیوسته یعنی عملیات رمضان آغاز بر کناری و به هلاکت رسیدن تمامی مستکبران و استعمارگران از قبیل صدام و اسرائیل و دیگر زورگویان تاریخ است ان شا الله با هدیه کردن جسم وجان و مال خود بتوانیم ماهم سهمی در این حرکت سرنوشت ساز ودر زمینه سازی حکومت حضرت مهدی (عج) داشته باشیم .
پیام من به تمام دوستان و شما این است که خود را مهیا و آماده سازید برای یاری و مدد اسلام و رزمندگان در جبهه های شط العرب و اسرائیل .  ندای امام را با جان و قلب بپذیرید وبه درجه عمل بگذارید تا سعادت نصیب شما عزیزان و سربازان امام زمان شوید. در ضمن من را حلال کنید و شفاعت را در یوم الدین فراموش نکنید .
و اما خانواده ی گرامی بخصوص پدر عزیزم من را ببخشید که نتوانستم دینی که به گردن من است از زحمات شما  ادا کنم و نمی خواهم بعد از شهادت من گریه کنید بلکه خوشحال و تبریک بگوید زیرا این آرزوی هر مسلمان است و ما گریه بر سرور شهیدان حسین بن علی (ع) می کنیم و به گفته امامان گریه بر حسین (ع) واصحاب پاکش بود که اسلام را تا حال برایمان حفظ و نگهداشته و از شما می خواهم مرا حلال کنید و برایمان قرآن بخوانید و در نماز جمعه ها ودعا کمیل ها امام و رزمندگان را فراموش نکنید.
پدر عزیزم از شما می خواهم چهار سال نماز و چهار ماه روزه بدهید چرا که اعمال من توام با اخلاص و خالی از اشکال نبود. من فرصت جبران زحمات شما را پیدا نکردم اما خداوند مهربان از شما قبول کند. ضمنا مرا در کنار دیگر عزیزان چیذر دفن کنید.
به امید تعجیل در حضور حضرت مهدی و منتهی شدن انقلابمان به انقلاب مهدی و سلامتی امام کبیرمان و رزمندگان اسلام و نابود شدن تمام مستکبرین جهان.
والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته
29 / 4 /1361             

پیام شهید :
پیام من به تمام دوستان و شما این است که خود را مهیا و آماده سازید برای یاری و مدد اسلام و رزمندگان در جبهه های شط العرب و اسرائیل .  ندای امام را با جان و قلب بپذیرید وبه درجه عمل بگذارید تا سعادت نصیب شما عزیزان و سربازان امام زمان شوید.
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir