امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوض

بسم الرب الشهداء و الصدیقین


سال و محل تولد :
41/3/ 1347 تهران
میزان تحصیلات : اول دبیرستان
وضعیت تاهل : مجرد
تاریخ اعزام به جبهه : 1364
یگان خدمتی و مسئولیت :سپاه کرج –کمک (آرپی جی زن )
نام عملیاتی  که در آن به شهادت رسید : والفجر 8
تاریخ شهادت :  21/11/1364
نحوه ی شهادت : تیر مستقیم
محل شهادت : فاو
نشانی مزار شهید : گلزار شهدای فردوسیه

بارزترین خصوصیات اخلاقی شهید :
شهید با قران و ایات قرانی بسیار مانوس بود و در گفتگو ها با دوستان و اهل خانواده و دیگران از ادله ها و ایات قرانی استفاده و استناد می کرد . تمام هم و غمش مسجد و فعالیتهای مذهبی بود .

زندگی نامه :
شهید محسن شاهبیگی در سال 1347 در تهران در خانواده ای مذهبی و متوسط پا به عرصه گیتی نهاد تحصیلات ابتدایی و راهنمایی در تهران و شهریار به پایان رسانید پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعهالیت خود را در بسیج اغاز می نماید که وی یکی از اعضاء فعال پایگاه بسیج محله می گردد و خیلی زود به عنوان چهره ای شاخص و مخلص شناخته می شود و در راهنمایی جوانان گامهای بلند بر میدارد تز جمله برپایی و مسولیت کتابخانه .مسجد محل خود . با شروع جنگ تحمیلی و احساس مسئولیت وی علیرغم مخالفتهای شدید خانواده به جبهه اعزام می شود و علاشقانه و شجاعانه به دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی می پردازد تا اینکه در عملیات غرور افرین والفجر 8 در جزیره ام الرصاص به عنوان ارپی جی زن همچون یاوران صدیق خمینی کبیر به لقاء الله می پیوندد .

وصیتنامه :
تا کی می توان سکوت اختیار کرد ای انسانها بدانید روزی که در محضر خداوند قرار خواهید گرفت عذر و بهانه ای از شما قابل قبول نخواهد شد
و تمام شما ای انسانهای تهی مایه که در فکر مادیات در دنیا لحظه ای ارام نداشته اید حال در  اخرت هم ارام و قراری از اتش سخت و سوزان جهنم نخواهید داشت پس به خود ائید و بندهای اسارت مادیگرائی و خفت و خواری گرایی را از خود جدا کنید و لحظه و وقت خود را در راه خدا صرف کنید تا شاید توشه ای بذای اخرت داشته باشید بلکه بیاد بیاورید ان روزهایی که از فرط تنگ دستی و فقر لباسهای کهنه و پاره بر تن می کردید حال به این لباسها و سرمایه هایتان که امانتی است از جانب خدا در دستانتان ننازید و خدای نخاسته زرو زیور باعث دوری شما از خداوند نگردد. آری و این را به همه بگویم عده ای فرزندانشان را از ترس به جبهه رفتن در خانه هایتان قایم می کنند آیا می توانند در روز قیامت هم همین کار را بکنند ؟ ایا روز قیامت جوابی به سوالهای مادران شهدا دارید ؟ پس بگذارید فرزندانتان مانند دیگران بروند در راه خدا به این مملکت خدمت کنند و اگر هم اسیبی به انها رسید بدانید که هرچه خداوند داده باز می ستاند حال چه زود باشد چه دیر باز می ستاند این را هرگز فراموش نکنید .
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir