امام علی (ع ) : عقل راهنمايى مى  كند و نجات مى  دهد و نادانى گمراه مى  كند و نابود مى  گرداند. *****امام جواد عليه السلام :اعتماد به خدا بهاى هر چيز گران بها است ، و نردبانى به سوى هر بلندايى .
شهدای شهر
سایت های مرتبط
خدمات الکترونیک
01پیشخوان الکترونیک ارباب رجوع
e03.jpgخدمات مشترکین ایرانسل
e02.jpgخدمات مشترکین همراه اول
e10.jpgخدمات پلیس+10
e11.jpgرزرواسیون هتل های کشور
e06.jpgتهیه آنلاین بلیط هواپیما
e05.jpgپیگیری مرسولات پستی
melli01.jpgپرداخت الکترونیکی قبوضمنتخبین دوره ششم  شورای شهر فردوسیهمیثم نجفی رئیس شورای شهر فردوسیهمیثم نفریه منشی شورای شهرعاطفه رسولی نائب رئیس شورافریبا طاهری کوشش عضو شورای شهر
 

اخبار شورای شهر ....................................................................................................................................................
 

به مناسبت هفته نیروی انتظامی : 
 
🔹دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فردوسیه با سردار عزیزی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران 
🔸 به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در راستای پاسداشت تلاش‌ها و زحمات سبز جامگان نیروی انتظامی مهندس مصطفی عموزاده شهردار و اعضای شورای اسلامی فردوسیه با سردار عزیزی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و سرهنگ فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار دیدار نمودند .
 
🔸در این دیدار مشترک که مسئولین شهرهای تابعه نیز حضور داشتند سردار عزیزی از همیاری‌ها و همراهی‌های مجموعه شهرداری شهرستان شهریار در جهت اعتلای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و افزایش امنیت قدردانی نمود.
 
 🔸مهندس عموزاده نیز شهردار فردوسیه نیز با تاکید بر اقدامات نیروی انتظامی در افزایش امنیت شهرها گفت : بدون تردید زحمت کشان و سبز جامگان دلیر نیروی انتظامی همواره با تلاش و وظیفه شناسی باعث کاهش جرائم و ارتقاء سطح آسایش و آرامش و امنیت شهروندان شده‌اند که مسئله‌ای بسیار مهم و قابل قدردانی است.
 
🔹 وی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی گفت: شهدای نیروی انتظامی همواره مدافعین امنیت هستند که از مرزهای کشور تا مرزهای شهرها مقدمات رشد و تعالی و پیشرفت یک شهر را ایجاد می‌کند که جا دارد از همه این تلاش‌ها و خدمات قابل ستایش و تقدیر به سهم خود و از سوی مردم شهر فردوسیه قدردانی نمایم .
 
🟢 #روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه

 

جلسه هم اندیشی معتمدین با   اعضای محترم شورای اسلامی شهر برای اولین بار در دوره ششم با دعوت رئیس و اعضا سورای شهر فردوسیه، روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ در دفتر شورای اسلامی شهر برگزار گردید.
🔸️در این جلسه آقای نجفی ضمن خوش آمدگویی، تقدیر و تشکر بابت حضور معتمدین ،ریش سفیدان و بزرگان شهر فردوسیه، فرا رسیدن اربعین حسینی رو تسلیت گفتند.
🔸️ایشان خاطر نشان کردند که مِنبعد از معتمدین شهر در جلسات رسمی شورای اسلامی شهر دعوت بعمل خواهد آمد و از تجربیات و نظرات این عزیزان در تصمیم گیری ها و حل مشکلات شهر استفاده خواهیم کرد.
🔸️نجفی افزود مشارکت مردم از مولفه‌های بااهمیت توسعه و آبادانی شهر است چرا که فلسفه حضور ما با وجود مردم شکل میگیرد. مشارکت‌پذیری محلی یکی از نتایج مطلوب سرمایه اجتماعی محسوب شده و همچنین حضور معتمدین شهر، باعث خواهد شد که اعتماد، اتحاد و همدلی بین اعضای شورا بیشتر شود  و به حول قوه الهی باهم افزایی و همدلی بتوانیم با تمام تلاش به مردم شریف شهر فردوسیه خدمت بکنیم.
🔹️ #روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری فردوسیه   
                                                                            

پیگیری  اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص  قطعی  آب شرب برخی نقاط شهر

🔶 به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه: در پی تماس‌ها و پیام‌های شهروندان  محترم شهر مبنی  بر قطعی  آب شرب برخی  نقطه شهر،ریاست شورای اسلامی شهر ضمن حضور  در محل ریزش  چاه ،با ارسال نامه ای خطاب به ریاست آبفای  شهر ،پیگیر و خواستار رسیدگی  بی و قفه  از وضعیت قطعی  آب در شهر شد.
🔶 ریاست شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد که اعضای شورای شهر نسبت به رفع مشکل قطعی آب همکاری سازنده با آبفا شهری داشته و تا پایان حل معضل پیش  آمده شبانه روز در عرصه  حضور مستمر دارد
🔹در پی پیگیری های شورای اسلامی شهر ،ریاست آبفای شهر اعلام داشتند که متاسفانه یک حلقه چاه آب شرب شهر تخریب و از مدار خارج شده است،کارشناسان آبفا با جدیت تمام در حال ترمیم  و احیای چاه مذکور هستند تا هر چه سریعتر آن را به مدار شهر باز گردانند
🌺#روابط عمومی شورا و شهرداری فردوسیه


 
.......................................................................................................................................................................

 
تعداد بازديد : 999
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
تیتر روز
شهردار فردوسیه
مهندس مصطفي عموزاده
( شهردار شهر فردوسيه)پروژه های عمرانی
نقشه شهر فردوسیه
پیشخوان روزنامه
سامانه 137 - ارتباط مردمی
 آدرس: تهران، شهريار، فردوسيه، ميدان شهيد منصوريان، شهرداري فردوسيه
کد پستي: 3357113111
تلفن: 65462121 - 021
        65462122 - 021
ايميل: info@ferdosiye.ir